Grim Dawn

Grim Dawn

8,1
21 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Crate Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.02.2016
Europa:
25.02.2016
Producent:
Crate Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.02.2016
Europa:
25.02.2016

Grim Dawn - opis gry

Grim Dawn to gra action-RPG wyprodukowana i wydana przez Crate Entertainment, twórców m.in. Titan Quest. Tytuł ukazał się na PC, gdzie początkowo dostępny był w programie Early Access.

Fabuła - Grim Dawn

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Grim Dawn rozgrywa się w mrocznym świecie o nazwie Cairn, który staje nad przepaścią po wojnie toczącej się między dwiema nadprzyrodzonymi siłami. Dla jednej ludzie są surowcem, drudzy chcą ludzkość zniszczyć, by ta tym surowcem dla wroga się nie stała. 

Ludzie jednak nie są całkowicie bez szans. Niektórzy otrzymują niespodziewanie dar - zdolności, które umożliwiają stawienie czoła intruzom. Wraz z nimi pojawia się nadzieja na ratunek z opresji.

Rozgrywka - Grim Dawn

Gracz wciela się w bohatera, który stawi czoła temu niebezpieczeństwu wraz z ostatnim bastionem ludzkości. Otrzymuje on do wyboru jedną z pięciu podstawowych klas postaci, z czego później wybiera drugą kolejną tworząc ostatecznie hybrydę. Każda posiada swoje własne drzewo umiejętności i może być rozwijana w dowolny sposób.

Grim Dawn podobnie jak Titan Quest jest hack'n'slashem, w tym przypadku oldschoolowym z nowoczesnymi rozwiązaniami. Rozwijamy postać w dowolny sposób, zbieramy loot, podejmujemy ważne decyzje wpływające na wygląd i zachowanie świata, i podejmujemy wyzwanie w postaci roguelike’owych lochów. Do dyspozycji mamy wiele rodzajów ekwipunku oraz system craftingu.

Istotną częścią rozgrywki jest budowanie bazy. Oprócz tego warto wspomnieć, że w świecie gry istnieją też różne frakcje, do których możemy się przyłączyć. Wpływa to później na to, jakie questy otrzymujemy do wykonania.

Grim Dawn posiada tryb multiplayer. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie.

Wideo - Grim Dawn

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper