Football Manager Handheld 2007

Football Manager Handheld 2007

6,7
7 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sports Interactive (SI Interactive)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.12.2006
Europa:
01.12.2006
Producent:
Sports Interactive (SI Interactive)
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
01.12.2006
Europa:
01.12.2006

Football Manager Handheld 2007 - opis gry

Football Manager Handheld 2007 to gra reprezentująca gatunek menedżerów piłkarskich. Za jej produkcję odpowiadało studio Sports Interactive, a za wydanie Sega. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation Portable. Była to skrojona z myślą o przenośnej konsoli Sony edycja popularnego Football Managera znanego z PC.

Gra, jak sama nazwa wskazuje, jest skrojoną z myślą o PlayStation Portable wersją najbardziej cenionego menedżera piłkarskiego, czyli Football Managera wydawanego na PC. Jest to kolejna odsłona tego (mini)cyklu, która została wzbogacono o nową zawartość uatrakcyjniającą rozgrywkę. Spośród nich wymienić można możliwość szukania klubu dla zawodników będących finansowym obciążeniem, możliwość zgłaszania próśb do zarządu klubu (np. o więcej czasu na przebudowanie składu) czy więcej opcji w kwestiach takich jak kontakty z mediami (teraz możemy odpowiadać np. na plotki związane z transferami). Zbalansowano także rozgrywkę (teraz mianowicie nie da się wejść na szczyt w kilka sezonów korzystając z jednej cudownej taktyki, co było możliwe wcześniej), a także usprawniono silnik meczowy oraz poprawiono graficzny interfejs, aby był on bardziej przejrzysty.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji 33 ligi z dziesięciu krajów, między innymi takich jak Francja, Hiszpania, Niemcy i Włochy (oraz nowe kraje: Portugalia, Belgia i Australia). Podczas rozgrywki stopniowo pniemy się po kolejnych szczeblach kariery, a oprócz klubów możemy też przejąć reprezentacje narodowe.

Gra korzysta z funkcji Wi-Fi. Dzięki nim można rozgrywać mecze z drużynami innych graczy, a także aktualizować bazy danych i dane. Pozwala to chociażby aktualizować składy drużyn po okienkach transferowych.

Wideo - Football Manager Handheld 2007

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper