Football Manager 2021 Touch

Football Manager 2021 Touch

7,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

XSX|S 9.0
NS -
PC 6.5
XONE -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sports Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Premiery
Świat:
24.11.2020
Europa:
24.11.2020
Producent:
Sports Interactive
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Sportowa,   Strategiczna
Premiery
Świat:
24.11.2020
Europa:
24.11.2020

Football Manager 2021 Touch - opis gry

Football Manager 2021 Touch to gra sportowo-strategiczna wyprodukowana przez Sports Interactive i wydana przez firmę Sega. Tytuł ukazał się na PC, Nintendo Switch, Xbox One, Xbox Series S/X (z podtytułem Xbox Edition) i urządzeniach przenośnych (z podtytułem Mobile).

Rozgrywka - Football Manager 2021 Touch

Jeśli chodzi o zawartość, Football Manager 2021 Touch nie odstaje szczególnie od wersji z komputerów. W grze znajdziemy 117 lig z 52 krajów i ponad pół miliona piłkarzy. Zmianom nie uległy także główne założenia. Gra pozwala nam wejść w buty menedżera klubu piłkarskiego, na którego barki spadają rozmaite obowiązki związane z zarządzaniem: przeprowadzenie transferów do i z klubu, szkolenie, dbanie o finanse, przygotowywanie taktyki na kolejne mecze itd. Osiągane przez nas wyniki mają następnie przełożenie na bieg naszej kariery. Możemy z czasem otrzymać propozycje lepszych posad lub wylecieć z pracy, jeśli włodarzy klubu zrażą niesatysfakcjonujące wyniki.

Edycja Touch względem wersji PeCetowej różni się przede wszystkim niższym progiem wejścia. Graficzny interfejs został tu zaprojektowany z myślą o konsolach. Nowością względem poprzednich odsłon Touch jest dla przykładu lista piłkarzy z podstawowej jedenastki wyświetlająca się na dole ekranu. Po wybraniu ikonki piłkarza wyświetla się szereg dotyczących go opcji, np. możliwość dokonania zmiany. Śledzić można też niektóre parametry podopiecznych.

Wspomnieć warto także, że o możliwości wydawania poleceń w trakcie meczu, radach dawanych przez asystentów czy trybie z wyzwaniami. Twórcy przygotowali również rozwiązanie dla osób, którym zależy na czasie - jest nim opcja Instant Result.

W Touch 2021 nie zabrakło nowości z FM 2021 - jest nią współczynnik xG (expected Goals) będący informacją, jaka jest szansa na strzelenie gola przy przyjętej przez nas taktyce.

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper