Final Fantasy XV: Comrades

Final Fantasy XV: Comrades

7,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 7.5
XONE 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Square Enix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.11.2017
Europa:
15.11.2017
Producent:
Square Enix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
15.11.2017
Europa:
15.11.2017

Final Fantasy XV: Comrades - opis gry

Final Fantasy XV: Comrades to trzecie duże rozszerzenie do gry RPG Final Fantasy XV. Oferowało ono nie tylko nowy epizod fabularny, ale również tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób.

Rozszerzenie Comrades znacząco różni się od poprzednich rozszerzeń do Final Fantasy XV. Po pierwsze, oferuje ono nową historię. Akcja rozgrywa się między trzynastym a czternastym rozdziałem gry pod nieobecność Noctisa, jej głównego bohatera. Zabawę rozpoczynamy od stworzenia własnej postaci, członka/członkini gwardii królewskiej. Zadecydować możemy nie tylko o wyglądzie, ale także o miejscu jej pochodzenia. Wybór ten ma znaczenie - miasto, z którego pochodzi avatar, ma wpływ na dostępne umiejętności. Podopieczni mogą posługiwać się przeróżnymi rodzajami oręża (katanami, shurikenami, maczugami, kuszami itd.) oraz specjalnymi królewskimi pieczęciami dającymi dostęp do specjalnych magicznych mocy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Po drugie, rozszerzenie wprowadza tryb multiplayer. Grać możemy z maksymalnie trzema innymi osobami, choć istnieje także możliwość grania z botami kierowanymi przez sztuczną inteligencję (dobre rozwiązanie, jeśli nie mamy wykupionej usługi sieciowej). Gracze mogą się ze sobą porozumiewać za pośrednictwem voice-chata.

Rozszerzenie pozwala nam wykonywać różne questy, które, podobnie jak w podstawce, mogą polegać na eliminowaniu potworów bądź ochronie. Z punktu widzenia fabuły najważniejsze jest jednak poszukiwanie odłamków meteorytu, które w świecie Final Fantasy XV są źródłem energii.

Znajdować możemy również materiały służące do upgrade’owania broni (u Cida) lub składniki do gotowania (poprawia parametry).

Wideo - Final Fantasy XV: Comrades

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper