FOBIA: St. Dinfna Hotel

FOBIA: St. Dinfna Hotel

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 -
XSX|S 7.0
PC 6.0
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pulsatrix Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.06.2022
Europa:
28.06.2022
Producent:
Pulsatrix Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP,   Przygodowa,   Horror
Premiery
Świat:
28.06.2022
Europa:
28.06.2022

FOBIA: St. Dinfna Hotel - opis gry

FOBIA: St. Dinfna Hotel to gra przygodowa w konwencji horroru wyprodukowana przez Pulsatrix Studios i wydana przez Maximum Games. Tytuł ukazał się na PC oraz konsolach PS4, PS5, Xbox One i Xbox Series.

Fabuła - FOBIA: St. Dinfna Hotel

Dalsza część tekstu pod wideo

Gra opowiada historię dziennikarza śledczego o imieniu Roberto, który prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczej sekty próbującej pożenić naukę z religią. Trop prowadzi głównego bohatera do tytułowego hotelu, miejsca, gdzie wcześniej w niewyjaśnionych okolicznościach zniknęli jego nazbyt dociekliwi poprzednicy. Sprawy jednak szybko się komplikują. Gdy Roberto budzi się po utracie przytomności, sprawy znacząco się komplikują. Hotel zamienia się w ruinę, a po jego korytarzach snują się zjawy, w tym dziecko noszące maskę gazową.

Rozgrywka - FOBIA: St. Dinfna Hotel

Podczas rozgrywki wydarzenia śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Zmagania przypominają wiele innych gier z tego samego gatunku, stawiając na eksplorację i rozwiązywanie łamigłówek. Pewnym novum jest tu obecność starej kamery, którą otrzymujemy wkrótce po rozpoczęciu gry. Dzięki niej główny bohater jest w stanie zobaczyć to, czego normalnie nie widać: drzwi, obiekty czy napisy na ścianach.

Walka przeważnie nie jest najlepszym wyjściem z opresji w FOBIA: St. Dinfna Hotel, jednak gra nie jest jej całkowicie pozbawiona jak w wielu innych współczesnych horrorach. Roberto może korzystać z broni palnej, lecz ilość amunicji do niej jest ograniczona.

W produkcji Pulsatrix Studios nie ma też automatycznego regenerowania zdrowia. Żeby w razie czego postawić Roberto na nogach, potrzebujemy medykamentów.

Wideo - FOBIA: St. Dinfna Hotel

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper