FIFA Street 3

FIFA Street 3

6,4
33 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.4
X360 6.5
DS 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
30 godzin
Premiery
Świat:
18.02.2008
Europa:
22.02.2008
Polska:
22.02.2008
Producent:
EA Canada
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
30 godzin
Premiery
Świat:
18.02.2008
Europa:
22.02.2008
Polska:
22.02.2008

FIFA Street 3 - opis gry

FIFA Street 3 jest grą sportową traktującą o piłce nożnej, stworzoną przez studio EA Canada i wydaną przez Electronic Arts w lutym 2008 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Ukazała się również wersja na handhelda Nintendo DS, jest to jednak znacznie uboższa edycja w stosunku do „trójki” na PS3 i X360.

W porównaniu do dwóch poprzednich części, FIFA Street 3 jest to produkcją znacznie bardziej uproszczoną. Jedyne tryby dla samotnego gracza, jakie oferuje, to Play Now oraz Fifa Street Challenge. Pierwszy z nich pozwala wybrać drużynę, określić reguły i wyjść na boisko. To po prostu możliwość rozegrania jednego spotkania z wcześniej wybranym przeciwnikiem. Fifa Street Challenge to nieco inna opcja, w której, jak sugeruje nazwa, gracz musi brać udział w szeregu różnych wyzwań, np. wbicie jak największej liczby bramek w pięć minut, postaranie się, by nasza drużyna jako pierwsza zdobyła pięć goli itp. Są jeszcze tryby Head to Head, PlayGround Pick oraz Practice.

 

Spotkania, jak przystało na uliczną piłkę, rozgrywane są na dość małych boiskach. Biorą w nich udział drużyny składające się z pięciu graczy, wliczając w to bramkarza. Nie są to tylko typowe dla serii osiedlowe boiska, gdyż aren (bardziej pasuje do nich to określenie) jest naprawdę sporo i mieszczą się m.in. w porcie, na dachach budynków, na plaży i w wielu innych miejscach. Ich wystrój jest niezwykle minimalistyczny, to po prostu ogrodzone place, czasem przystrojone graffiti. Ciekawą cechą gry, jako że mecze toczą się na boiskach zamkniętych, jest możliwość odbijania piłki od ścian. W ten sposób możemy uskuteczniać bardzo ciekawe podania, czyniąc nasze akcje mniej przewidywalnymi dla przeciwnika.

 

Pod względem grafiki FIFA Street 3 prezentuje się dobrze: duże, wyraźne modele postaci, świetnie zaprojektowane boiska. Nie można też wiele zarzucić wykonaniu animacji zawodników, choć zestaw ich ruchów mógłby być nieco bogatszy. W tle przygrywa wpadająca w ucho, licencjonowana muzyka.

Wideo - FIFA Street 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper