Dungeons & Dragons: Daggerdale

Dungeons & Dragons: Daggerdale

5,4
20 oceny

Ocena wg platformy:

PC 3.5
PS3 6.6
X360 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bedlam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.05.2011
Europa:
25.05.2011
Producent:
Bedlam
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
25.05.2011
Europa:
25.05.2011

Dungeons & Dragons: Daggerdale - opis gry

Dungeons & Dragons: Daggerdale to gra typu action-RPG wyprodukowana przez Bedlam i wydana przez Atari w dystrybucji cyfrowej na PlayStation 3 i Xboxa 360. Akcja Daggerdale toczyła się w popularnym uniwersum Zapomnianych Krain (Forgotten Realms).

Fabuła - Dungeons & Dragons: Daggerdale

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja gry toczy się w roku 1420 DR. Zły czarnoksiężnik Rezlus, wyznawca boga Bane, usiłuje wraz ze swoimi pomagierami zaatakować Dalelands. Przeciwstawia się temu inne bóstwo, Lorin-Aria, wysyłając na teren zajęty przez wroga właśnie głównych bohaterów. Ich cel jest prosty - powstrzymać ofensywę armii Rezlusa oraz jego samego.

Rozgrywka - Dungeons & Dragons: Daggerdale

W grze autorstwa Bedlam zaimplementowano tryby dla jednego i kilku graczy (maksymalnie czterech). O wachlarzu posiadanych przez daną postać umiejętności decydują profesje, których do gry wrzucono cztery. Są to czarownik, wojownik, barbarzyńca i kleryk (wybór profesji wiąże się poza tym z wyborem rasy). Podopiecznych można oczywiście rozwijać po wejściu na wyższy poziom doświadczenia lub kupując/zdobywając nowy ekwipunek. Daggerdale to pierwsza z trzech planowanych części, toteż wprowadzono tu level cap uniemożliwiający przepakowanie.

Podczas właściwej rozgrywki mamy do dyspozycji dwa rodzaje ataków, umiejętność defensywną i trzy moce specjalne. Możemy również zmieniać perspektywę przełączając się z widoku TPP na FPP (lub vice versa). Gameplay polega przeważnie na odnalezieniu osoby zlecającej zadanie, wypełnienie go na terenie wroga i powrót. W przypadku gdy polegniemy podczas wykonywania obowiązków quest zaczynamy od początku, ale zachowujemy zdobyte złoto oraz punkty doświadczenia.

Wideo - Dungeons & Dragons: Daggerdale

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper