Dreadnought

Dreadnought

4,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 4.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yager Development
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Symulacja
Premiery
Świat:
01.08.2017
Europa:
01.08.2017
Producent:
Yager Development
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Symulacja
Premiery
Świat:
01.08.2017
Europa:
01.08.2017

Dreadnought - opis gry

Dreadnought to sieciowy symulator statków kosmicznych przygotowany przez studio Yager Development. Gra pozwala zainteresowanym zasiąść za sterami potężnych i niezwykle mocnych maszyn. Tytuł został wydany w 2015 roku przez studio Grey Box.

Akcja produkcji została osadzona w bardzo nieprzyjaznym i wyjątkowo brutalnym świecie. Kraje walczą ze sobą w wielkiej wojnie, w trakcie której żadna ze stron konfliktu nie chce odpuścić. Gracz wciela się w dowódcę potężnego statku kosmicznego, ale nie reprezentuje żadnej siły politycznej. Zainteresowany jest jednym z najemników, który za pomocą swoich umiejętności i siły maszyny eliminuje kolejnych przeciwników i stara się wspiąć na szczyt nieformalnej hierarchii.

Produkcja studia Yager nastawiona jest przede wszystkim na wieloosobowe potyczki. Rozgrywka w sieci pozwala na ciągłą kooperację lub rywalizację z innymi pilotami. Na starcie gra oferowała dwa główne warianty rozgrywki: Deathmatch oraz Last Man Standing. Oba są dokładnie tym, na co wskazuje ich nazwa. W Deathmatch musimy zniszczyć nieprzyjaciół dwadzieścia razy, z kolei w Last Man Standing dysponujemy tylko jednym 'życiem'. Wygrywa ten, kto najdłużej utrzyma się przy życiu.

Autorzy oddali do wyboru graczy kilka rodzajów statków, które różnią się od siebie siłą mocy, przyspieszeniem, wytrzymałością, wyglądem, a także funkcjami/zdolnościami. Jest ich łącznie pięć rodzajów: Dreadnought, Destroyer, Artillery Cruiser, Tactical Cruiser i Corvette. Interesującym elementem jest „śmierć”, po której dowódca otrzymuje do swojej  dyspozycji mały myśliwiec. Ta maszyna nie wyrządzi wielkich szkód w szeregach wrogów, ale nadal potrafi zamieszać. Co warto dodać, batalie rozgrywają się na różnych planszach, nie tylko w przestrzeni kosmicznej, w związku z czym zważać należy na różne elementy otoczenia. Średnio jedna bitwa trwa około dziesięciu minut.

Gra posiada krótką kampanię dla pojedynczego gracza, która wprowadza w klimat pozycji i pozwala przygotować się na wielkie starcia w Sieci. 

Wideo - Dreadnought

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper