Dragon: Marked for Death

Dragon: Marked for Death

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
31.01.2019
Europa:
31.01.2019
Producent:
Inti Creates
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG akcji
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
31.01.2019
Europa:
31.01.2019

Dragon: Marked for Death - opis gry

Dragon: Marked for Death to gra action-RPG wyprodukowana przez japońskie studio Inti Creates. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch, PC oraz PS4. Przy jego tworzeniu brali udział twórcy serii Mega Man.

Dragon: Marked for Death przypomina na pierwszy rzut oka Azure Striker Gunvolt, inny tytuł studia Inti Creates, przy czym tutaj akcja toczy się w świecie fantasy. Historia ma tu charakter raczej pretekstowy, koncentrując się na członkach tzw. Dragonblood Clan. Gdy wioska głównych bohaterów zostaje zrównana z ziemią, zawiązują oni pakt ze smokiem Atruumem, dzięki czemu zyskują nadludzkie supermoce. Wraz z nimi postanawiają oni dokonać zemsty.

Rozgrywka Dragon: Marked for Death przywodzi na myśl Dragon's Crown od Vanillaware/Atlus. Słowem, mamy tu do czynienia z dwuwymiarową grą action-RPG. Do wyboru są cztery postacie: księżniczka, wojownik, ninja (shinobi) oraz wiedźma. Każda z nich posiada inne umiejętności, co przekłada się nie tylko na walkę (podopieczni dysponują specjalnymi zdolnościami odpalanymi po nabiciu specjalnego wskaźnika), ale też na eksplorację tutejszych miejscówek. Umiejętności poszczególnych bohaterów pozwalają dostawać się do innych miejsc, np. wojownik potrafi przepchnąć cięższy obiekt, a shinobi skakać, odbijając się od ścian.

Naszą bazą wypadową jest zamek, w którym możemy kupić przydatne przedmioty lub porozmawiać z NPC-ami, by odblokować dostęp do dodatkowych questów - tych związanych z głównym wątkiem, jak i opcjonalnych. Zadanie pozwalają nam zdobyć pieniądze, doświadczenie czy wyposażenie przydatne na dalszych etapach zmagań. Zwykle polegają one na przejściu z punktu A do punktu B.

Tytuł oferuje tryb multiplayer. Grać możemy z maksymalnie trzema innymi osobami.

Wideo - Dragon: Marked for Death

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper