Dragon Fin Soup

Dragon Fin Soup

4,6
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 3.5
PC -
PS3 5.0
PS Vita 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Grimm Bros
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
03.11.2015
Europa:
03.11.2015
Producent:
Grimm Bros
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG taktyczny
Premiery
Świat:
03.11.2015
Europa:
03.11.2015

Recenzja redakcji

Recenzja: Dragon Fin Soup (PS4)
Zdjęcie Musiol

Musiol

2.5
Recenzja: Dragon Fin Soup (PS4)
PS4

Dragon Fin Soup - opis gry

Dragon Fin Soup to klasyczna gra RPG, będąca połączeniem taktycznej rozgrywki z elementami „roguelike”. W grze śledzimy opowieść o zbrodni i szaleństwie rozgrywającą się w świecie fantasy inspirowanym bajkami i klasycznymi RPG-ami. Projekt udało się sfinansować dzięki zbiórce na serwisie Kickstarter.

Za grę odpowiada Grimm Bros, niezależne studio produkujące gry RPG, w którego skład wchodzą projektanci mieszkający w Filadelfii, Bangkoku, Chicago, San Francisco i Londynie. 
 
Akcja gry Dragon Fin Soup rozpoczyna się na grzbiecie Asury, olbrzymiego smoczego żółwia, wędrującego po bezkresach czasoprzestrzeni. Gracze mogą poznać historię postaci w trybie fabularnym albo wyruszyć w podróż poznawczą po Asurze w trybie przetrwania. Za sprawą wielu ciekawych miejsc do zbadania, takich jak puszcze pełne pająków, lodowe jaskinie, opuszczone kopalnie, gorące pustynie, grzybowe lasy i nawiedzone domy gracze mogą śledzić opowieść o Red Robin, która musi zmierzyć się z mroczną przeszłością.
 
Tryb fabularny skupia się na historii, rozwoju postaci i eksploracji. Początek gry ma miejsce w wiosce, w której gracze poznają tajemnice świata i otrzymują do dyspozycji mnóstwo różnych wydarzeń, misji i proceduralnie generowanych zadań do wykonania. Tryb przetrwania to klasyczna rozgrywka w stylu „roguelike” mająca zapewniać emocje związane z przemierzaniem lochów, permanentną śmiercią w grze, walką z potworami, jak najdłuższym przetrwaniem i uzyskaniem rekordowego wyniku.

Wideo - Dragon Fin Soup

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych