Door Kickers: Action Squad

Door Kickers: Action Squad

6,8
4 oceny

Ocena wg platformy:

NS 8.0
PC 6.5
PS4 6.0
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
PixelShard
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.09.2018
Europa:
10.09.2018
Producent:
PixelShard
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Strzelanina tak.
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
10.09.2018
Europa:
10.09.2018

Door Kickers: Action Squad - opis gry

Door Kickers: Action Squad to strzelanina taktyczna wyprodukowana przez studio PixelShard i wydana przez KillHouse Games. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja PixelShard pozwala nam wejść w buty członka oddziału SWAT walczącego z przestępczością w fikcyjnym Nowhere City. Do wyboru mamy sześć grywalnych postaci, które różnią się umiejętnościami, wyposażeniem i drzewkiem umiejętności pasywnych. Grać możemy sami lub z drugą osobą w kooperacji - albo w wariancie lokalnym, albo przez sieć. 

Dalsza część tekstu pod wideo

W trakcie ogrywania kampanii odwiedzamy pięć stref miasta, a każda taka strefa to dwanaście misji. Ich cele mogą być różne, ale przeważnie sprowadzają się do wykonywania kilku podobnych czynności: odbijania zakładników, rozbrajania bomb czy eliminowania bandziorów (wraz z bossem). Podczas wykonywania misji nie ma checkpointów, ale zaznaczyć warto, że są one generalnie krótkie, a ich przejście nie zajmuje więcej niż kilka minut.

Door Kickers: Action Squad to gra dwuwymiarowa, przypominając na pierwszy rzut oka tytuły w rodzaju serii Contra czy Metal Slug. W produkcja PixelShard ważniejsze jest jednak strategiczne planowanie, a co z tym idzie - korzystanie ze sprzętu, jaki mamy do dyspozycji, czy robienie użytku z elementów otoczenia na danej planszy.

Oprócz kampanii, która jest główną atrakcją (można ją przejść w kilka godzin), tytuł oferuje też kilka innych wariantów zabawy. Jest to: Infinity Tower, czyli tutejszy survival (próbujemy dojść jak najdalej w niekończącej się wieży, zwalczając kolejne fale nieprzyjaciół), wyzwania oraz tryb Zombie Invasion, w którym oprychów zastępują żywe trupy (na planszach znajdują się wówczas portale, przez które przedostają się niezliczone rzesze umarlaków). 

Wideo - Door Kickers: Action Squad

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper