Destroy All Humans 2: Reprobed

Destroy All Humans 2: Reprobed

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS5 5.0
XSX|S -
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Black Forest Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.08.2022
Europa:
30.08.2022
Polska:
30.08.2022
Producent:
Black Forest Games
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
30.08.2022
Europa:
30.08.2022
Polska:
30.08.2022

Recenzja redakcji

Destroy All Human 2! - Reprobed
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

7.0
Destroy All Humans 2: Reprobed - recenzja gry. Crypto znów walczy z KGB
PS5 XSX|S PC

Destroy All Humans 2: Reprobed - opis gry

Destroy All Humans 2: Reprobed to strzelanina wyprodukowana przez studio Black Forest i wydana przez THQ Nordic. Tytuł ukazał się na PC i konsolach. Był on remakem drugiej części Destroy All Humans z 2006 roku.

Fabuła - Destroy All Humans 2: Reprobed

Główne założenia nie uległy zmianom. Akcja toczy się osiem lat po wydarzeniach przedstawionych w części pierwszej. W wyniku tamtych perypetii Cryptosporidium 137, w skrócie Crypto, zdobył kontrolę nad Stanami Zjednoczonymi - zabił prezydenta i przejął dowodzenie nad siłami zbrojnymi. Zaniepokojony tym stanem rzeczy Związek Radziecki postanawia przedsięwziąć środki zaradcze. Najpierw niszczy statek-matkę armady kosmitów, a następnie wysyła do Ameryki agentów KGB mających wyeliminować ‘bohatera’. W tej sytuacji Crypto jest zmuszony się bronić. 

Rozgrywka - Destroy All Humans 2: Reprobed

W trakcie rozgrywki odwiedzimy pięć miejscówek. Będzie to San Francisco, Londyn, Tokyo, Moskwa i baza na księżycu. Gameplay przypomina część pierwszą - poruszamy się po otwartych miastach, a radar informuje nas o celach i lokalizacji ważnych miejsc. Jako Crypto spotykamy na swej drodze oczywiście wielu namolnych przedstawicieli ludzkości, których można porozstawiać po kątach za pomocą pozaziemskiej technologii. Nasz podopieczny zmagania rozpoczyna z blasterkiem i jet packiem, ale z czasem ten arsenał staje się pokaźniejszy. Cudaczne wynalazki można dodatkowo modyfikować zbierając komórki Furotech poukrywane w różnych kątach albo będące nagrodą za wykonanie misji.

Crypto oprócz osiągnięć techniki może też korzystać z telekinezy, a także przejmować kontrolę na Ziemianami. Pozwala to spokojnie poruszać się po zaludnionych obszarach i czytać w myślach innych dzięki czemu zdobywamy różne przydatne informacje pozwalające radzić sobie z wytycznymi.

Wideo - Destroy All Humans 2: Reprobed

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper