Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen

Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Taito
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulacja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
03.12.2020
Producent:
Taito
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulacja,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
03.12.2020

Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen - opis gry

Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen to symulator kolei wyprodukowany przez Taito i wydany przez Square Enix. Tytuł ukazał się na konsolach PS4 i Nintendo Switch.

Rozgrywka - Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen 

Hashirou Yamanote Sen to kolejna odsłona serii Densha de GO, której początki sięgają połowy lat 90. Założenia nie uległy zmianie względem poprzedników. Gra/seria pozwala nam wejść w buty motorniczego japońskich kolei. Produkcja stawia na realizm, każąc nam uwzględniać podczas jazdy najrozmaitsze czynniki. Musimy zatem dbać o właściwą prędkość, możliwie jak najłagodniej hamować (by zapewnić komfort pasażerom), poczekać aż wszyscy pasażerowie wsiądą do pociągu, w odpowiednich momentach dawać sygnały dźwiękowe lub światłami innym motorniczym, a także uwzględniać w swoich planach zmieniające się warunki pogodowe. Deszcze mogą bowiem dla przykładu wydłużyć drogę hamowania.

Gra oferuje dwa główne warianty zabawy: Arcade i Home. Arcade jest dobrą opcją dla początkujących. Możemy w nim wybrać trasę i stopień trudności, a następnie spróbować swych sił. Dodać wypada, że podczas zmagań na ekranie widnieją różne podpowiedzi (np. dotyczące dozwolonej prędkości), co także pozwala łatwiej wdrożyć się w rozgrywkę. Home to z kolei danie główne. Znajdziemy w nim trzy tryby: Daily Roulette, czyli losowe wyzwania, Driver’s Track, szereg wyzwań na wielu odcinkach tytułowej linii Yamanote (za których zaliczenie otrzymujemy nagrody), oraz Free Play pozwalający na bezstresową jazdę dowolnym pociągiem, na dowolnej trasie, w dowolnych warunkach.

Co warto dodać, w pracach nad Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen uczestniczyła ekipa Visual Works odpowiedzialna za wstawki CG w wielu grach Square Enix (np. Final Fantasy).

Wersja na PS4 oferuje tryb VR, z kolei na Switchu w niektórych sytuacjach można korzystać z ekranu dotykowego.

Wideo - Densha de GO!! Hashirou Yamanote Sen

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper