Deadliest Warrior: Legends

Deadliest Warrior: Legends

5,7
15 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.0
X360 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
345 Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.07.2011
Europa:
06.07.2011
Producent:
345 Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.07.2011
Europa:
06.07.2011

Deadliest Warrior: Legends - opis gry

Deadliest Warrior: Legends to bijatyka wyprodukowana przez studio Pipeworks Software z myślą o dystrybucji cyfrowej na PlayStation 3 i Xboxa 360. Gra była inspirowana serialem dokumentalnym o tym samym tytule.

Serial, który emitowano w amerykańskiej stacji Spike, próbował dociec, kto był najpotężniejszym wojownikiem/żołnierzem na przestrzeni dziejów.

Deadliest Warrior: Legends to trójwymiarowa bijatyka z broniami, w której starano się zaimplementować realistyczny system obrażeń. Wojowników podzielono na trzy kategorie: tych ociężałych ubranych w ciężkie zbroje, agresywnych berserkerów i najzwinniejszych. Mają oni do dyspozycji trzy rodzaje oręża, czyli bronie służące do walki na krótkie, średnie i długie dystanse.

W growej wersji Deadliest Warrior nie ma paska energii, wskaźniki staminy i czasu można z kolei włączyć lub wyłączyć. Przeciwników można zabić nie tylko wymierzając celne ciosy, ale również spychając ich w przepaść. Rywale mogą także wejść w zwarcie, co powoduje, że włącza się minigra przypominająca papier-nożyce-kamień.

W grze pojawia się także inny tryb, zwany Generals, w którym wcielamy się w generała dowodzącego armią. Musimy w nim przejmować kontrolę nad twierdzami znajdującymi się na mapie. Jeśli nasi podkomendni napadną na fort należący do przeciwnika, rozpocznie się walka jeden na jednego. Jeśli przejmiemy neutralny cel, będziemy mogli wybrać jedną z trzech umiejętności dających przewagę w dalszej rozgrywce. Ostateczne zwycięstwo osiągamy po zdobyciu głównej siedziby wroga.

Dostępne w DW:L postacie to szczególne towarzystwo. Mamy tu do wyboru Aleksandra Wielkiego, Czyngis-chana, Attyle, Hannibala, Hernana Cortesa, Joanne d’Arc, Czake, Sun Tzu, Vlada Palownika i Williama Wallace’a. Jako dlc pojawił się nawet gospodarz programu Richard “Mack” Machowicz.   

Wideo - Deadliest Warrior: Legends

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych