Dairoku: Agents of Sakuratani

Dairoku: Agents of Sakuratani

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

NS 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Otomate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
28.05.2020
Europa:
02.12.2021
Producent:
Otomate
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Powieść graficzna
Premiery
Świat:
28.05.2020
Europa:
02.12.2021

Dairoku: Agents of Sakuratani - opis gry

Dairoku: Agents of Sakuratani to powieść graficzna wyprodukowana przez studio Otomate i wydana na Zachodzie przez Aksys Games. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch.

Fabuła - Dairoku: Agents of Sakuratani

Dalsza część tekstu pod wideo

Główną bohaterką gry jest Shino Akitsu, młoda kobieta dysponująca od urodzenia niezwykłą zdolnością: jest bowiem w stanie widzieć duchy oraz różne inne nadprzyrodzone istoty. Po osiągnięciu dorosłości dołącza ona do tajnej rządowej agencji - specjalnego departamentu zajmującego się sprawami związanymi z okultyzmem, którego podstawowym zadaniem jest monitorowanie potężnych istot podróżujących między światami. Shino Akitsu swoje biuro prowadzi w Sakuratani, niewielkim mieście zlokalizowanym w alternatywnym wymiarze. To w nim pomaga ona nadprzyrodzonym potrzebującym, by nie wpadli oni w kłopoty.

Rozgrywka - Dairoku: Agents of Sakuratani

Dairoku: Agents of Sakuratani to w przeważającej mierze powieść graficzna. Rozgrywka, jak zwykle bywa w takich przypadkach, sprowadza się przede wszystkim do czytania i oglądania ilustracji. Od czasu do czasu mamy także możliwość podejmowania decyzji rzutujących na bieg fabuły, a co z tym idzie, także na zakończenie. W grze zaimplementowano system umożliwiający cofanie się do wcześniejszych wydarzeń, dzięki czemu możemy łatwiej poznawać alternatywne ścieżki i zdobywać ciekawe informacje o świecie.

Oprócz głównego wątku produkcja studia Otomate oferuje także aktywności poboczne. Korzystając z tutejszej mapy ‘świata’ możemy wybierać miejsca, gdzie rozgrywa się akurat coś ważnego, tj. wydarzenia podczas których główna bohaterka może zainterweniować i wziąć udział np. w bitwach. 

Wideo - Dairoku: Agents of Sakuratani

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper