Cooking Mama: CookStar

Cooking Mama: CookStar

6,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
First Playable Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Symulacja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.04.2020
Europa:
28.04.2020
Producent:
First Playable Productions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Symulacja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.04.2020
Europa:
28.04.2020

Cooking Mama: CookStar - opis gry

Cooking Mama: CookStar to gra zręcznościowa o gotowaniu wyprodukowana przez studio First Playable Productions i wydana przez Ravenscourt. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Nintendo Switch.

CookStar to nowa odsłona serii Cooking Mama, która największa triumfy święciła w czasach NDS-.a. Założenia rozgrywki nie uległy żadnym znaczącym zmianom. Nasze zadanie polega tutaj na przyrządzaniu najróżniejszych posiłków, których twórcy udostępnili ponad dziewięćdziesiąt. W praniu wygląda to tak, że musimy wykonywać rozmaite czynności wykonywane w trakcie gotowania: rozbijać jajka, ubijać ciasto, potrząsać patelnią, solić, dodawać składniki itd. Mamy tu więc do czynienia z zestawem wielu minigierek. Co warto przy tym dodać, gra robi użytek z najróżniejszych funkcji konsoli/kontrolerów (w wersji na Nintendo Switch podczas grania w trybie przenośnych korzystamy tylko z przycisków).

O ile trzon rozgrywki nie został zmieniony, twórcy dodali to znanej formuły kilka nowych rozwiązań. Pierwsze novum to tryb wegetariański, w którym -- jak można się domyślić -- gra daje nam możliwość przyrządzania posiłków pozbawionych mięsa. Druga nowość to multiplayerowy tryb Potluck dla dwóch osób. Oferuje on zestaw dodatkowych minigier stawiających nacisk na współpracę między graczami. Najbardziej promowanym dodatkiem jest jednak tytułowy CookStar. Tryb ten pozwala nam zostać nową gwiazdą gotowania, a to za sprawą funkcji umożliwiającej dzielenie się zdjęciami przyrządzanych dań na serwisach społecznościowych. Fotki można na różne sposoby modyfikować, dla przykładu nakładać te czy inne filtry.

Jako ciekawostkę warto dodać, że gra korzysta z technologii blockchain, która miała m.in. chronić przed piractwem.

Wideo - Cooking Mama: CookStar

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper