Conspiracy: Weapons of Mass Destruction

Conspiracy: Weapons of Mass Destruction

6,8
6 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS2 7.0
XBOX -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Kuju Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
17.06.2005
Europa:
17.06.2005
Producent:
Kuju Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
17.06.2005
Europa:
17.06.2005

Conspiracy: Weapons of Mass Destruction - opis gry

Conspiracy: Weapons of Mass Destruction to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana przez Kuju Entertainment i wydana przez Oxygen Interactive. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 2 i Xbox.

Głównym bohaterem gry jest Cole Justice, były agent Secret Service, który zostaje wezwany z emerytury przez tak zwaną Agencję po to, aby wykonał jeszcze jedno zadanie. Ma on mianowicie powstrzymać organizację rządową zwaną Hydra, która produkuje broń biologiczną masowego rażenia i sprzedaje ją na lewo terrorystom. W tym celu udaje się on w różne zakątki świata, aby powstrzymać wszelkie niecne intrygi.
 
Produkcja Kuju to strzelanina z widokiem z perspektywy pierwszej osoby działająca na silniku Warhammer 40,000: Fire Warrior, z tym że oczywiście akcja rozgrywa się w niej w czasach współczesnych. Podczas kampanii odwiedzamy różne zakątki świata próbując powstrzymać knowania Hydry, takie jak południowoamerykańska dżungla czy Arktyka. Gra składa się z pewnej liczby odrębnych misji, podczas których przeważnie skupiamy się na eliminowaniu zakapiorów, ale od czasu do czasu wykonujemy też inne czynności, na przykład szukamy przełącznika czy jakiegoś przedmiotu. Generalnie jednak struktura poziomów jest bardzo liniowa. Do dyspozycji mamy różnego rodzaju bronie, ale ogólnie rzecz biorąc arsenał to chleb powszedni gier FPS - karabiny maszynowe, snajperskie, granatniki wyrzutnie rakiet itd.
 
Conspiracy: Weapons of Mass Destruction nie oferuje multiplayera, ale poza singlową kampanią żywotność rozgrywki wydłuża survivalowy tryb Endurance, w którym walczymy z niekończącą się hordą wrogów. Za jednego ubitego przeciwnika otrzymujemy punkty, a jeśli załatwimy kilku w krótkim czasie wówczas otrzymamy ich więcej.

Wideo - Conspiracy: Weapons of Mass Destruction

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper