ChromaGun

ChromaGun

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pixel Maniacs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
16.02.2016
Europa:
16.02.2016
Producent:
Pixel Maniacs
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
16.02.2016
Europa:
16.02.2016

ChromaGun - opis gry

ChromaGun to gra logiczna z widokiem z perspektywy pierwszej osoby wyprodukowana i wydana przez studio Pixel Maniacs. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Produkcja studia Pixel Maniacs przypomina na pierwszy rzut popularną serię Portal autorstwa Valve. W grze wcielamy się w gościa, który bierze udział w rozmaitych eksperymentach mających na celu przetestowanie funkcjonalności tytułowej broni. Ów chromagun jest bowiem w stanie wystrzeliwać różnokolorowe pociski z farbą, a farba ta przyciąga roboty zwane WorkerDroids. Korzystając właśnie z tych funkcji musimy rozwiązywać kolejne łamigłówki.

Standardowo chromagun może wystrzeliwać trzy kolory: czerwone, niebieskie i żółte. Farby można też jednak mieszać, dzięki czemu otrzymać możemy jeszcze -- w zależności od kombinacji -- trzy dodatkowe. Na każdej planszy wytyczna jest w zasadzie ta sama: dostać się do wyjścia. Do tego zaś niezbędne są wspomniane wcześniej roboty. Największa trudność polega na tym, by zwabić je do miejsca, w którym ich potrzebujemy (np. do jakiegoś przełącznika).

Twórcy przygotowali łącznie dwadzieścia sześć poziomów. Wraz z postępami do rozgrywki zostają wprowadzone nowe patenty, które urozmaicają (utrudniają) nam zmagania. Warto też pamiętać, że zagrożenie stanowią czasami same droidy. Jeśli bowiem nie znajdą się one w pobliżu ‘swojego’ koloru, nasza postać może zostać zaatakowana (z drugiej strony w takiej sytuacji można zwabić goniącego nas robota tam, gdzie go aktualnie potrzebujemy).
Przejście gry zajmuje mniej więcej pięć godzin. Wspomnieć jednak warto, że jeśli w niektórych sytuacjach popełnimy błędy, levele należy rozpocząć od nowa.

Wideo - ChromaGun

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper