Call of Duty: WWII - The War Machine

Call of Duty: WWII - The War Machine

8,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS4 9.0
XONE 10.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sledgehammer Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-24
Premiery
Świat:
10.04.2018
Europa:
10.04.2018
Producent:
Sledgehammer Games
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-24
Premiery
Świat:
10.04.2018
Europa:
10.04.2018

Call of Duty: WWII - The War Machine - opis gry

Call of Duty: WWII - The War Machine to drugi dodatek do cenionej i nagrodzonej produkcji Sledgehammer Games. Autorzy postanowili zaprezentować graczom kolejne mapy, zmagania z biegającymi trupami oraz oczywiście nową operację.

Twórcy przygotowali trzy nowe mapy:

  • Egipt: Po raz pierwszy w Call of Duty: WWII gracze trafią na pola bitew w Afryce Północnej, gdzie stoczą niejedno starcie z piramidami w tle. Czekają na nich walki wokół i wewnątrz starożytnych ruin Gizy, z widokami, które z pewnością rozpozna każdy. Mapa zawiera wnętrze świątyni, które rozgrzewa się do czerwoności podczas intensywnych meczów Dominacji, z bardziej otwartymi korytarzami na zewnątrz po obu stronach budowli. Mapa oferuje coś dla każdego, a preferujący różne style gry gracze poczują się tu jak w domu.
  • Dunkierka: Gracze zmierzą się na piaskach i promenadzie nadmorskiej, francuskiej Dunkierki. Mapa zawiera dużą, otwartą i niebezpieczną plażę otoczoną ciasnymi wnętrzami budynków okalających przestrzeń. Korzystanie z karabinu snajperskiego może być tu efektywne, ale agresywny bieg i szybkie strzały mogą się zwrócić z nawiązką – warto być czujnym i rozglądać się, by zapewnić sobie wygraną.
  • V2: Zapraszamy do V2 – ośrodka produkującego i testującego rakiety, ulokowanego gdzieś na wiejskich, niemieckich terenach. V2 to ciasna, szalenie intensywna mapa, która nie daje chwili na wytchnienie. Platforma startowa na środku stanowi główny punkt i daje szansę na wychwycenie niczego nie podejrzewających przeciwników. Starcia na krótki i średni dystans dominują na tej mapie, z szybkimi i wściekłymi zagraniami niemal non-stop. Nie ma czasu na mruganie!

Oferują nową operację:

  • Operacja Husky, której nazwa odnosi się do inwazji Aliantów na Sycylię, skupia się na odzyskaniu danych wywiadowczych od kluczowych niemieckich celów w portach Palermo i Neapolu. W tej nowej, ekscytującej misji trybu Wojna gracze zbiorą i przetransportują dane wywiadowcze do kwatery głównej, a następnie wzniosą się w przestworza, by oczyścić niebo z wrogich myśliwców i tym samym utorować drogę bombowcom Aliantów.

I nie zapomnieli o zmaganiach z potworną armią:

  • Tron Cieni zabiera naszych bohaterów do centrum nazistowskich Niemiec, gdzie zmierzą się z desperackim reżimem. Berlin płonie, a potworna armia Doktora Strauba jest zdeterminowana, by oczyścić miasto z Aliantów. Gracze poprowadzą Marie, Drostana, Olivię i Jeffersona w ich podróży w głąb szaleństwa w mieście spowitym terrorem, krwią i wojną w momencie, gdy Zombie naziści wychodzą z cienia historii.

Wideo - Call of Duty: WWII - The War Machine

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper