Burn Zombie Burn!

Burn Zombie Burn!

6,1
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.0
PS3 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Doublesix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
26.03.2009
Europa:
26.03.2009
Producent:
Doublesix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Premiery
Świat:
26.03.2009
Europa:
26.03.2009

Burn Zombie Burn! - opis gry

Burn Zombie Burn! to strzelanka z udziałem zombie, w której gracz obserwuje wydarzenia z kamery zawieszonej nad miejscem akcji. Za jej produkcję i wydanie odpowiada niezależne studio Doublesix, wersja konsolowa gry ukazała się tylko na PlayStation 3.

W Burn Zombie Burn! gracz wciela się w postać Bruce’a, który ściera się z hordami tytułowych umarlaków. Jego zadaniem jest powystrzelać jak największą ich ilość, a przy okazji zdobyć liczbę punktów uprawniająca do przejścia na następny poziom. Zombie likwidować należy przede wszystkim przez ich podpalanie, co pomnaża zdobycz punktową, ale sprawia zarazem, że są bardziej niebezpieczne - poruszają się szybciej i zadają większe obrażenia.

Produkcję Doublesix podzielono na sześć poziomów. Na każdym z nich -- po spełnieniu odpowiedniego warunku -- możemy włączyć specjalny event za pomocą tzw. “wielkiego czerwonego przycisku”. Event normalnie pomaga w zmaganiach, choć w dalszych częściach gry niekoniecznie staje się to regułą.  

Burn Zombie Burn! znajdują się cztery podstawowe warianty rozgrywki. Freeplay jest najprostszy w założeniach - musimy przeżyć jak najdłużej i nabić jak największą liczbę punktów. W Defense ochraniamy dziewczynę Bruce’a, Daisy. Szczególnie istotne znaczenie w tym trybie ma podpalanie zombie, za co nagradzani jesteśmy medykamentami. Timed to wyścig z czasem - gra ustala nam limit czasowy, a my walczymy z nacierającymi płonącymi umarlakami; eliminując ich możemy wydłużyć czas. Są jeszcze wyzwania w Challenges,w których robimy użytek z nabytych gdzie indziej umiejętności.

Do gry wydano dlc o podtytule In Space, w którym przedstawiono dwa nowe poziomy rozgrywające się na statku kosmicznym. W PlayStation Home istniało też lobby na motywach Burn Zombie Burn! Tamtejszą atrakcją była minigra The Maze polegająca na przejściu labiryntu w dwie minuty.

Wideo - Burn Zombie Burn!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper