Brawlhalla

Brawlhalla

5,9
8 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC 6.8
PS4 5.0
XONE -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blue Mammoth Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.10.2017
Europa:
17.10.2017
Producent:
Blue Mammoth Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
17.10.2017
Europa:
17.10.2017

Recenzja redakcji

Recenzja: Brawlhalla (PS4)
6.0
Recenzja: Brawlhalla (PS4)
PS4

Brawlhalla - opis gry

Brawlhalla to dwuwymiarowa bijatyka wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Blue Mammoth Games. Tytuł ukazał się na komputerach (Windows, Mac OS X) oraz na konsoli PlayStation 4.

Brawlhalla bardzo przypomina serię Super Smash Bros. autorstwa Nintendo. Gra jest bardzo specyficzną bijatyką, w której walkę wygrywamy po wyrzuceniu przeciwnika z planszy, a nie pozbawieniu go paska energii. Zasady wyglądają więc identycznie. Najpierw musimy obić rywala, a im większe obrażenia mu zadamy, tym bardziej jest on ‘wyrzucany’ w powietrze po naszych atakach, co oznacza z kolei, że trudniej jest mu wrócić na twardy grunt. Zasady zależą od trybu. Wygrywa ten, kto ostatni utrzyma się na planszy lub ten, kto uzbiera największą liczbę punktów.

Gra oferuje różne warianty rozgrywki. We Free-For-All rywalizują cztery osoby, które próbują zdobyć jak najwięcej punktów, w Stock Match należy wyrzucić przeciwnika z planszy (choć możemy ustalić liczbę żyć, czyli ile razy postać może wylecieć), w Strikeout walczy drużyna składająca się z trzech postaci (mają po jednym życiu), zaś w Tournament to tryb singlowy, w którym staczamy serię walk z przeciwnikami, którymi kieruje sztuczna inteligencja. Do tego dochodzą też jeszcze tryby singlowe i wieloosobowe (wariant lokalny i sieciowy).

Sterowanie jest bardzo przystępne, dzięki czemu wdrożyć mogą się także niedzielni gracze. Nasza postać może na przykład poruszać się po dwuwymiarowej płaszczyźnie w prawo, lewo, skakać, wykonywać uniki (także w powietrzu) lub odpalać ataki różnego rodzaju, w tym również te specjalne. Co ciekawe, te ostatnie można wykonać po wciśnięciu tylko jednego przycisku.

Postacie różnią się między sobą parametrami (są cztery: siła, szybkość, zwinność, wytrzymałość) oraz atakami specjalnymi.

Wideo - Brawlhalla

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper