Boom Boom Rocket

Boom Boom Rocket

7,3
6 oceny

Ocena wg platformy:

X360 7.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Bizarre Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.04.2007
Europa:
11.04.2007
Producent:
Bizarre Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
11.04.2007
Europa:
11.04.2007

Boom Boom Rocket - opis gry

Boom Boom Rocket to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Bizarre Creations i wydana przez Electronic Arts. Tytuł ukazał się na Xboxie 360 i był dostępny w cyfrowej dystrybucji.

Założenia rozgrywki są bardzo proste do zrozumienia. Produkcja Bizarre Creations przypomina trochę FantaVision z PlayStation 2. Nasze zadanie polega na tym, aby doprowadzać do eksplozji fajerwerków w rytm muzyki. Podczas zmagań pojawiają się zasadniczo cztery rodzaje fajerwerków - każdy przypisany jest konkretnemu przyciskowi kontrolera (w zależności od koloru). Im bardziej precyzyjni będziemy, tym więcej punktów zgarniemy. W lewym górnym rogu znajduje się wskaźnik, który rośnie lub maleje w zależności od tego, jak nam idzie. Jeśli wskaźnik ‘energii’ wyczerpie się całkowicie, przegrywamy. Jeśli natomiast idzie nam dobrze, możemy odblokować nowe rodzaje fajerwerków.

Boom Boom Rocket oferuje kilka wariantów zabawy - w singlu, i w multi. W singlu mamy tryb podstawowy (opisany powyżej), Endurance (gramy dopóki nie przegramy) oraz Practice, który daje możliwość szlifowania umiejętności. W multiplayerze z kolei rywalizować możemy z drugą osobą, choć dostępny jest tylko wariant lokalny, ‘kanapowy’. Dostępne są również sieciowe rankingi.

Standardowo w grze dostępnych jest dziesięć utworów muzyki klasycznej plus pięć, które udostępniono jak dlc. Przechodzić możemy je na trzech stopniach trudności. Grać możemy nie tylko padem, ale też kontrolerami pokroju gitar czy mat do tańczenia.

Na uwagę zasługuje tryb Visualizer. Możemy w nim skorzystać z plików dźwiękowych trzymanych na dysku konsoli, a następnie podziwiać pokaz fajerwerków generowanych przez grę.

Wideo - Boom Boom Rocket

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper