BlayzBloo: Super Melee Brawlers Battle Royale

BlayzBloo: Super Melee Brawlers Battle Royale

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.01.2010
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
27.01.2010

BlayzBloo: Super Melee Brawlers Battle Royale - opis gry

BlayzBloo: Super Melee Brawlers Battle Royale to trójwymiarowa bijatyka wyprodukowana i wydana przez Arc System Works. Tytuł ukazał się w dystrybucji cyfrowej w serwisie DSiWare przez co wymagał posiadania DSi. BlazyzBloo to spin-off cenionej serii BlazBlue.

Rozgrywka - BlayzBloo: Super Melee Brawlers Battle Royale

Dalsza część tekstu pod wideo

BlayzBloo to spin-off, który traktuje główną serię z dużym przymrużeniem oka. Do wyboru mamy kilka postaci z niej się wywodzących. Są to Ragna the Bloodedge, Jin Kisaragi, Rachel Alucard, Noel Vermillion i Taokaka. Wszyscy przedstawieni w stylu super-deformed, a uściślając - chibi. Każda z postaci dysponuje tu swoimi charakterystycznymi umiejętnościami.

Gra oferuje dwa głównie tryby zabawy - Single Player i Free Battle. Singiel to seria walk z kilkoma przeciwnikami na określonych zasadach, a we Free Battle to my sami decydujemy, jakie one będą. Możemy wybrać w opcjach czy walkę ma wygrać zawodnik z większą ilości energii, punktów czy ktoś, kto dłużej utrzyma “flagę”. Ten pierwszy wariant nie wymaga wyjaśnień, w drugim rzecz polega na zbieraniu przysmaków (możemy je odbić oponentowi), a w ostatnim rozchodzi się o to, żeby utrzymać pandę Lao Jiu na głowie (to on jest wspomnianą flagą).

Pojedynki toczą się na jednej z pięciu trójwymiarowych aren przy udziale czterech zawodników. Sterowanie jest proste. A służy do odpalania specjalnego ataku, Y jest od zwykłego, przy pomocy B skaczemy, a X pozwala użyć znaleźnego przedmiotu. Jest ich swoją drogą całkiem sporo i każdy ma swoją unikalną właściwość, np. królicze uszy pozwalają wyżej skakać.

BlayzBloo posiada multiplayer i, co jeszcze warto dodać, rozgrywce przygrywają kawałki z BlazBlue: Continuum Shift.

Wideo - BlayzBloo: Super Melee Brawlers Battle Royale

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper