Beyond Good & Evil 2

Beyond Good & Evil 2

Producent:
Wild Sheep Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
2024
Europa:
2024
Polska:
2024
Producent:
Wild Sheep Studio
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
2024
Europa:
2024
Polska:
2024

Beyond Good & Evil 2 - opis gry

Beyond Good & Evil 2 to przygodowa gra akcji, której proces dewelopingu ciągnął się latami, a gra przeszła na ich przestrzeni wiele zmian. Tytuł ostatecznie trafił na PS4, XONE i PC znacznie rozbudowując gameplay znany z pierwowzoru. 

Akcja najnowszego projektu Michela Ancela rozgrywa się jeszcze przed narodzinami Jade, głównej bohaterki klasyka z 2003 r. Nie znaczy to jednak, że autorzy odcinają się od korzeni marki. Wszystko, co zobaczymy w Beyond Good & Evil 2, ma bezpośredni związek z wydarzeniami z jedynki. W tytule odkryjemy przede wszystkim, jaka jest geneza uniwersum, w którym współistnieją ludzie i człekokształtne zwierzęce hybrydy, które powołano do życia po to, by kolonizować planety z surowym klimatem. Między ciałami niebieskimi będziemy podróżować na pokładzie statku kosmicznego. I nie będą to puste globy, ale przestrzenie z wielkimi miastami, różnymi ekosystemami, odmienną grawitacją, satelitami itd.

Dalsza część tekstu pod wideo

Francuski deweloper zwierzył się, że od momentu zaprojektowania Beyond Good & Evil 2 czekał aż 3 lata na pojawienie się odpowiedniej technologii, dzięki której może wreszcie zrealizować swoje marzenia. Tytuł ma przypominać "kosmiczne GTA". Ubisoft pracuje nie tylko nad ogromnym światem, ale również nad atrakcyjną funkcją online. W grze dzięki niej będzie można m.in. łączyć siły z innymi graczami np. w sekwencjach walk (nawet jeśli inna osoba znajduje się w dalszej części tytułu). 

Wideo - Beyond Good & Evil 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper