Beat the Beat: Rhythm Paradise

Beat the Beat: Rhythm Paradise

6,2
5 oceny

Ocena wg platformy:

Wii 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.07.2011
Europa:
06.07.2012
Producent:
Nintendo
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.07.2011
Europa:
06.07.2012

Beat the Beat: Rhythm Paradise - opis gry

Beat the Beat: Rhythm Paradise to gra rytmiczna wyprodukowana i wydana przez Nintendo na Wii. Była to trzecia część serii Rhythm Paradise - poprzednie ukazały się na GBA i NDS-ie. Muzykę do gry, tak jak ostatnim razem, napisał popularny japoński producent i kompozytor Tsunku.

Podobnie jak to miało miejsce w przypadku poprzednich części, gra stawia przed nami różne wymyślne wyzwania, w których cel jest jeden - nie wypaść z rytmu. Może to być nabijanie groszku na widelec, atakowanie złych duchów mieczem bądź granie w badmintona. Sterowanie jest bardzo proste - albo wciskamy sam przycisk A albo jednocześnie A i B. Wszystkich poziomów jest tu łącznie ponad pięćdziesiąt. Na koniec każdego jesteśmy oceniani - żeby przejść dalej musimy uzyskać notę (co najmniej) “ok”.

 

Jeszcze lepsze noty pozwalają zdobywać medale, które odblokowują różne ciekawe bonusy, np. minigry i poziomy z pierwszej części Rhythm Paradise (nie ukazała się poza Japonią). Levele zaliczone na “superb” można następnie przechodzić, by zdobyć notę “perfect”. Ta, jak sama nazwa wskazuje, wymaga od nas abyśmy zaliczyli wyzwanie bez najmniejszego nawet potknięcia. Jeśli się uda, otrzymujemy nuty i słowa piosenek obecnych w grze.

 

Nowością w trzeciej części serii jest tryb wieloosobowy, w którym dwóch graczy może rywalizować na punkty. Podobnie jak w trybie singlowym, także i w multi można zdobywać medale, a następnie odblokowywać za ich pomocą minigry (stworzone specjalnie z myślą o multiplayerze).

 

Beat the the Beat posiada dwie ścieżki dźwiękowe - angielską i japońską. Podobne rozwiązanie miało się pojawić w wersji na DS-a, lecz twórcom ostatecznie nie udało się go zrealizować.

Wideo - Beat the Beat: Rhythm Paradise

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper