Battlefield 1: Niespokojne Wody

Battlefield 1: Niespokojne Wody

7,7
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.8
PS4 7.8
XONE 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DICE
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
11.12.2017
Europa:
11.12.2017
Producent:
DICE
Wersja językowa:
Pełne wsparcie języka polskiego Pełna
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
11 godzin
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
11.12.2017
Europa:
11.12.2017

Battlefield 1: Niespokojne Wody - opis gry

Battlefield 1: Niespokojne Wody (ang. Battlefield 1: Turning Tides) to rozszerzenie do strzelaniny FPP Battlefield 1 wyprodukowanej przez studio DICE i wydanej Electronic Arts. Dodatek, podobnie jak ‘podstawka’, dostępny był na komputerach oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Niespokojne Wody wzorem poprzednich dodatków do Battlefield 1 wprowadzają kilka nowości. Są to:

Dalsza część tekstu pod wideo
  • Nowe mapy: Achi Baba (inwazja ententy na półwysep Gallipolli w 1915 roku), Przylądek Helles, Zatoka Helgolandzka (bitwa morska, w której mierzą się siły Royal Marines oraz niemieckiej marynarki wojennej) oraz Zeebrugge (rajd sił brytyjskich na belgijski port o tej samej nazwie), przy czym dwie ostatnie udostępniono miesiąc po premierze rozszerzenia.
  • Sześć nowych rodzajów broni palnej (karabinek okopowy M1917, Maschinenpistole M1912/P.16, karabin Farquhar-Hill, KM M1917, karabinek Carcano M91, karabin Arisaka wz. 38) oraz dwa rodzaje białej, jak np. szabla.
  • Nowa klasa elitarna Infiltrator dysponująca zdolnością permanentnego sprintu, wzywania ostrzału artyleryjskiego czy ustawiania punktów odrodzenia.
  • Nowe pojazdy, jak niszczyciel typu L (cztery stanowiska) czy sterowiec typu C (także cztery stanowiska; jedno dla pilota, trzy dla kanonierów).
  • Nowy wariant rozgrywki, “Podbój i najazd”, który znany jest z poprzednich części serii (ten nowy jest jego wariacją). Obie strony konfliktu walczą w nim o strategiczne punkty na mapie, przy czym zaznaczyć warto, że strona broniąca się nie ma swojej bazy, co oznacza, że jej żołnierze respawnują się tylko w określonych miejscach lub w pobliżu członków drużyny.

Wideo - Battlefield 1: Niespokojne Wody

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper