Assassin's Creed: Syndicate Jack the Ripper

Assassin's Creed: Syndicate Jack the Ripper

7,1
20 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 7.1
XONE 6.0
PC 8.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Otwarty świat
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
15.12.2015
Europa:
15.12.2015
Producent:
Ubisoft
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Otwarty świat
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
15.12.2015
Europa:
15.12.2015

Assassin's Creed: Syndicate Jack the Ripper - opis gry

Assassin’s Creed: Syndicate Jack the Ripper to rozszerzenie do produkcji Ubisoftu. Dodatek początkowo zadebiutował wyłącznie dla posiadaczy Przepustki Sezonowej, jednak w późniejszym terminie trafił do wszystkich zainteresowanych. W rozszerzeniu Asasyni mierzą się z legendarnym Kubą Rozpruwaczem. 

Wydarzenia w Assassin’s Creed: Syndicate Jack the Ripper przedstawiają historię rozgrywaną 20 lat po głównym wątku produkcji Ubisoftu. Na początku gracz ma możliwość kontrolowania Jacoba Frye’a, ale po kilku niespodziewanych sytuacjach, zainteresowany wciela się w jego siostrę i to właśnie Evie Frye jest główną bohaterką DLC. Asasynka po dwóch dekadach wraca z Indii, gdzie uczyła się od tamtejszego Bractwa nowych technik, które pozwolą jej znaleźć i rozprawić się z Kubą Rozpruwaczem. Historia została podzielona na dziewięć misji, ale w dodatku znajduje się jeszcze sporo nowych zadań oraz znajdziek.

Do gry dodano też szereg misji pobocznych. Pomagamy inspektorom Scotland Yardu w wyśledzeniu naśladowców Rozpruwacza, próbujemy nakłonić wydawców londyńskich gazet do zaprzestania druku jego listów i chronimy prostytutki na ulicach. Miejsce akcji zostało zawężone do dwóch dzielnic - Whitechapel i City – ale pojawiają się nowe miejscówki jak dom rozpusty, bagna czy cmentarzysko statków. Nowością w mechanice jest trzystopniowy wskaźnik strachu wrogów. Za pomocą zestawu nowych umiejętności i gadżetów (kolce, bomby) możemy spowodować panikę w szeregach wroga. Patent ciekawy, bowiem różni wrogowie mają różną tolerancję na strach, a niektórzy potrafią uspokajać swoich towarzyszy. 

Przejście przygotowanej opowieści zajmuje około 2-3 godziny, ale na wykonanie wszystkich dodatkowych zadań oraz znalezienie ukrytych przedmiotów należy poświęcić dodatkowe 4-6 godzin. 

Wideo - Assassin's Creed: Syndicate Jack the Ripper

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper