Alto's Adventure

Alto's Adventure

10,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Snowman
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.02.2015
Europa:
19.02.2015
Producent:
Snowman
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
19.02.2015
Europa:
19.02.2015

Alto's Adventure - opis gry

Alto’s Adventure to gra zręcznościowa w konwencji endless runnera wyprodukowana i wydana przez niezależne studio Snowman. Tytuł ukazał się na PC, urządzeniach przenośnych oraz konsolach (już w ramach kolekcji zawierającej też drugą część Alto's Odyssey).

Rozgrywka - Alto’s Adventure

Alto’s Adventure to dwuwymiarowa gra zręcznościowa w konwencji endless runnera. Produkcja studia Snowman pozwala nam przejąć kontrolę nad snowboardzistą o imieniu Alto pędzącym nieustannie w prawą stronę przez generowane proceduralnie lokacje, choć określenie “przejęcie kontroli” jest mimo wszystko nieco na wyrost. Nasz podopieczny porusza się bowiem sam, a do naszych ‘obowiązków’ należy wykonywanie skoków i ewentualnie rozmaitych ewolucji (gdy już znajdujemy się w powietrzu), za co otrzymujemy punkty.

Oprócz omijania przeszkód i pędzenia przed siebie na złamanie karku rozgrywkę urozmaica możliwość wykonywania różnych zadań. Twórcy przygotowali ich łącznie sto osiemdziesiąt. Mogą one wymagać pokonania odpowiedniego dystansu, dużych rozpadlin uratowania zbiegłych lam, jeżdżenia po dachach budynków czy przechytrzenia wioskowej starszyzny. Za realizowanie tych celów otrzymujemy nagrody. Co więcej, gromadzić możemy także monety służące do usprawniania zdolności snowboardzisty. Zdobyć można nawet specjalny strój (wingsuit) znacząco wpływający na możliwości postaci.

Na uwagę zasługują również zmienne warunki pogodowe. Wraz z czasem zmieniają się nie tylko pory dnia, ale też pogoda.

Wideo - Alto's Adventure

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych