Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses

Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
UNDERSCORE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.11.2022
Europa:
24.11.2022
Producent:
UNDERSCORE
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
24.11.2022
Europa:
24.11.2022

Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses - opis gry

Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses to gra action-adventure nastawiona na kooperację, za której produkcję odpowiadało studio UNDERSCORE. Tytuł ukazał się na Nintendo Switch.

Fabuła - Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses

Historia koncentruje się na dwóch siostrach bliźniaczkach: trzymającej emocje na wodzy Lishy i jej zupełnego przeciwieństwa, Aishy. Obie próbują zbadać tajemnicę opuszczonej dawno świątyni, w której według legend można dokonać procesu "integracji dusz".

Rozgrywka - Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses

Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses to trójwymiarowa gra action-adventure, w której nacisk położono na kooperację. Do wyboru mamy dwa tryby: solo (w takim wypadku musimy przełączać się między bohaterkami) oraz co-op, w którym jedna osoba przejmuje kontrolę nad jedną postacią, a druga nad drugą (wymaga to od obu osób posiadania gry na własność). Podopieczni różnią się nieco umiejętnościami. Eksploracyjne zdolności Aishy pozwalają oznaczać interaktywne elementy otoczenia i dają nam wskazówki odnośnie tego, co robić i gdzie się kierować. Lisha z kolei steruje robotem AMBU potrafiącym latać, skanować otoczenie i dostarczać użytecznych informacji o odwiedzanych pomieszczeniach (wydarzenia śledzimy wówczas z perspektywy pierwszej osoby).

Rozgrywka sprowadza się przede wszystkim do rozwiązywania łamigłówek. Warto dodać, że istotną atrakcją gry jest narracja. Fabuła rozgrywa się na dwóch poziomach – relacji między siostrami i historii ruin, które te przeczesują. Poszczególne lokacje obfitują przy tym w lore.

Wideo - Aliisha: The Oblivion of Twin Goddesses

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper