Alien Breed Evolution

Alien Breed Evolution

7,2
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.3
PS3 7.2
X360 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Team17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.12.2009
Europa:
16.12.2009
Producent:
Team17
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Śr. czas:
10 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
16.12.2009
Europa:
16.12.2009

Alien Breed Evolution - opis gry

Alien Breed Evolution to izometryczna strzelanina wyprodukowana i wydana przez brytyjskie studio Team17. Gra pojawiła się pierwotnie na Xboxie 360, a później została przeniesiona na PlayStation 3 i PC pod zmienionym tytułem “Alien Breed Impact”.

Gra posiada tryb singlowy i multiplayer. Co ciekawe, tryby te posiadają odmienne wątki fabularne. W singlowym wcielamy się w Theodore’a J. Conrada, inżyniera ze statku kosmicznego Leopold. Statek ten po opuszczeniu hiperprzestrzeni uderza w inny pojazd, który, jak się rychło okazuje, pełny jest obcych wrogo nastawionych istot. W multi (kooperacja) z kolei historia kręci się wokół dwóch żołnierzy próbujących odnaleźć Conrada.

Dalsza część tekstu pod wideo

Alien Breed Evolution/Impact to próba odświeżenia serii, której pierwsza odsłona ukazała się w połowie lat 90. Jeśli chodzi o rozgrywkę, mamy tu do czynienia z shooterem, w którym nasze zmagania ukazuje izometryczna kamera. Każda plansza składa się z wytycznych, które musimy wypełnić. Może to być np. znalezienie kart otwierających drzwi, eskorta ocalałych lub przywrócenie zasilania. Na koniec jednak zawsze musimy znaleźć wyjście.

Na naszej drodze stoją kosmici, których jest kilka rodzajów. Przeciwnicy zazwyczaj atakują większymi siłami. Nasz podopieczny może się poruszać i strzelać w dowolnym kierunku (jak w klasycznych twin-stick shooterach), a do dyspozycji ma różne bronie i przedmioty.

W trakcie rozgrywki znaleźć możemy specjalne punkty z danymi. Oferują one informacje odnośnie napotykanych kosmitów, bohaterów oraz odwiedzanych miejsc.

Wydana w późniejszym terminie wersja Impact posiadała kilka dodatkowych atrakcji - grywalny prolog, sklep z dopałkami oraz zmieniony wygląd przeciwników.

Wideo - Alien Breed Evolution

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper