Air Conflicts: Double Pack

Air Conflicts: Double Pack

3,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PS4 3.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Games Farm
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulacja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.07.2016
Europa:
22.07.2016
Producent:
Games Farm
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Symulacja,   Kolekcje
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
22.07.2016
Europa:
22.07.2016

Air Conflicts: Double Pack - opis gry

Air Conflicts: Double Pack to składanka zawierająca dwie zremasterowane części serii Air Conflicts: Vietnam i Pacific Carriers. Kolekcja ukazała się pierwotnie na PS4, później trafiła też na Nintendo Switch.

Air Conflicts: Pacific Carriers:

Dalsza część tekstu pod wideo

Pacific Carriers, jak sugeruje zresztą sam tytuł, rozgrywa się w czasie działań wojennych na Pacyfiku. Do wyboru mamy dwie strony konfliktu - Amerykanów bądź Japończyków. Obie kampanie składają się z pięciu bitew (mających miejsce w rzeczywistości, np. Pearl Harbor albo bitwa o Midway), a jedna składa się z pewnej liczby misji obowiązkowych oraz opcjonalnych.

Produkcja stara się łączyć elementy symulacji oraz gier zręcznościowych/akcji. Wytyczne misji sprowadzają się zwykle do powtarzania się podobnych czynności, np. eliminowania wskazanych celów. Jeśli uda nam się je wykonać, włącza się checkpoint zapisując nasze postępy. Od czasu do czasu możemy też wziąć w misjach pobocznych, które urozmaicają nieco zabawę. Trwają one po kilka minut i polegają na wypatrywaniu nadciągających sił nieprzyjaciela. Zniszczenie samolotu oznacza, że do akcji wkracza nowy pilot. W przypadku gdy zestrzeleni zostaną wszyscy piloci, bitwę musimy rozpoczynać od nowa. W grze do dyspozycji mamy nieograniczoną ilość amunicji.

Air Conflicts: Pacific Carriers oprócz trybu dla jednego gracza posiada także multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób. Dostępnych w jest w nim kilka wariantów rozgrywki: deathmatch, team deathmatch, survival, capture the flag itd.

Air Conflicts: Vietnam:

Akcja rozgrywa się w 1965 roku. Gracz wciela się tu w świeżo upieczonego pilota armii amerykańskiej, Jacka Thompsona, który bierze udział w konflikcie wietnamskim. Thompson początkowo jest oddany sprawie i nie przeraża go perspektywa jatki, ale z czasem, tzn. wraz z progresem fabuły, zaczyna on kwestionować oficjalną wersję wydarzeń.

Air Conflicts: Vietnam stara się łączyć cechy symulacji i gier typowo zręcznościowych. Sterowanie da się tu ogarnąć bez większych trudów, a maszyny, za których sterami przyjdzie nam zasiąść, nie uderzają o glebę przy pierwszym celnym ataku przeciwnika. Do wyboru mamy ponad dwadzieścia charakterystycznych dla epoki samolotów oraz -- to nowość w serii Air Conflicts -- helikopterów. Podczas rozgrywki nie dbamy tylko o swoje cztery litery - możemy również dowodzić towarzyszami broni, robiąc użytek z ich unikalnych zdolności. Z czasem otrzymujemy też doświadczenie rozwijające nasze zdolności.

W grze dostępne jest tradycyjna singlowa kampania z pewnym wątkiem fabularnym w tle oraz multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób, w którym znajdziemy takie warianty zabawy jak deathmatch, capture the flag i team deathmatch.

Wideo - Air Conflicts: Double Pack

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper