ATV Offroad Fury 4

ATV Offroad Fury 4

6,2
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
31.10.2006
Europa:
28.03.2008
Polska:
28.03.2008
Producent:
Climax Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
31.10.2006
Europa:
28.03.2008
Polska:
28.03.2008

ATV Offroad Fury 4 - opis gry

ATV Offroad Fury 4 to gra traktująca (przede wszystkim) o wyścigach quadów wyprodukowana przez studio Climax Racing i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 2. “Czwórka” to ostatnia część serii.

W ATV Offroad Fury 4 doszedł szereg atrakcji nieobecnych we wcześniejszych odsłonach cyklu. Przede wszystkim nowe pojazdy - nie ścigamy się już tylko quadami, ale także motocyklami motocrossowymi, pustynnymi buggy oraz tak zwanymi trophy trucks.

Gra oferuje całkiem sporo wariantów zabawy, które podzielić można na te singlowe i multiplayerowe. Jeśli chodzi o te pierwsze, do naszej dyspozycji oddano szybki wyścig, trening, tryb klasyczny (seria kilku wyścigów) oraz -- wśród nich najważniejszy -- tryb fabularny, w którym tworzymy naszego zawodnika/zawodniczkę, a następnie podróżujemy po świecie biorąc udział w różnych zawodach. Mogą to być zwykłe wyścigi na zamkniętych torach, wyścigi z punktu A do punktu B, freestyle, jeden na jednego, wspinaczka itd. Łącznie twórcy przygotowali ponad siedemdziesiąt torów. Wraz z postępami otrzymujemy pieniądze, które można przeznaczyć modyfikacje dla naszych pojazdów - zarówno te kosmetyczne, jak i rzutujące na osiągi.

W multi także mamy dostęp do kilku rodzajów rywalizacji. Dzięki Network Adaptorowi grać może maksymalnie sześć osób. Dostępne są i pojedyncze wyścigi, i całe serie. Gracze mogą ponadto wysyłać sobie wiadomości dzięki forom internetowym.

Czwarta odsłona ATV Offroad Fury posiada ponadto edytor umożliwiający tworzenie torów, jeśli znudzi nam się siedemdziesiąt przygotowanych przez developera. Na torach tych można się następnie ścigać online.

Wideo - ATV Offroad Fury 4

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper