9th Dawn III: Shadow of Erthil

9th Dawn III: Shadow of Erthil

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 -
XONE -
NS -
PC -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Valorware
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.10.2020
Europa:
06.10.2020
Producent:
Valorware
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Otwarty świat,   RPG akcji
Śr. czas:
0 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
06.10.2020
Europa:
06.10.2020

9th Dawn III: Shadow of Erthil - opis gry

9th Dawn III: Shadow of Erthil to dwuwymiarowa gra action-RPG z otwartym światem wyprodukowana i wydana przez studio Valorware. Tytuł się na PC, urządzeniach przenośnych oraz konsolach PS4, Xbox One i Nintendo Switch.

Fabuła - 9th Dawn III

9th Dawn III nie stawia szczególnego nacisku na fabułę. Gra pozwala nam się wcielić w podróżnika, który otrzymuje zadanie zbadania dziwnych incydentów, do których dochodzi w okolicach jeziora Elmson, gdzie według relacji pojawiają się duchy. Na miejscu dowiaduje się on, że krajem rządzi król niecieszący się szacunkiem poddanych. Jego zadaniem staje się więc dotarcie do zamku władcy i definitywnie zakończenie okrutnych rządów.

Rozgrywka - 9th Dawn III

Produkcja Valorware gra RPG ze zręcznościowym system walki. Główna atrakcja zabawy to szlachtowanie hurtowej ilości przeciwników wszelkiej maści i gromadzenie łupów podnoszących potencjał bojowy naszego podopiecznego. W 9th Dawn III twórcy przygotowali wiele rodzajów nieprzyjaciół i ekwipunku (kolejno ponad 270 i 850, a do tego dochodzą także setki przedmiotów). Sterowanie zaś przywodzi na myśl twin-stick shootery, gdzie jedną gałkę kontrolujemy postać, a drugą atakujemy (poza tym możemy także podpinać dodatkowe umiejętności pod przyciski kontrolera/klawiatury). Za wygrane starcia otrzymujemy doświadczenie, a przy każdym nowym poziomie otrzymujemy umiejętności pozwalające rozwijać potencjał bohatera.

Podczas zmagań odwiedzamy zróżnicowane lokacje - nie tylko lochy. W przerwach między kolejnymi starciami możemy natomiast poświęcić czas na inne aktywności: przyrządzanie mikstur, wykonywania zadań pobocznych zlecanych przez NPC-ów, gotowanie, łowienie ryb itd. Dostępna jest nawet karcianka o nazwie Fyued (i 180 kart, jakie można zdobyć podróżując po świecie gry). 

Wideo - 9th Dawn III: Shadow of Erthil

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych