24: The Game

24: The Game

6,0
15 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
SCE Studios Cambridge
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Samochodówka
Premiery
Świat:
27.02.2006
Europa:
17.03.2006
Polska:
17.03.2006
Producent:
SCE Studios Cambridge
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina,   Samochodówka
Premiery
Świat:
27.02.2006
Europa:
17.03.2006
Polska:
17.03.2006

24: The Game - opis gry

24: The Game to strzelanina tpp wyprodukowana przez Studio Cambridge i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 2. Tytuł bazował na popularnym serialu emitowanym w telewizji Fox. Przy jego tworzeniu brał udział scenarzysta “24 godzin”.

Akcja rozgrywa się między drugim a trzecim sezonem serialu. W grze wcielamy się w postacie znane z ekranów telewizora. Są to Jack Bauer, Kim Bauer, Tony Almeida, Michelle Dessler i Chase Edmunds. Fabułę podzielono tu na ponad pięćdziesiąt misji, przy których obowiązują niekiedy ograniczenia czasowe. Po zaliczeniu wytycznych jesteśmy oceniani w skali od 1 do 100. Zdobycie co najmniej 90 punktów pozwala odblokować rozmaite bonusy.

 

Lwia część gry to strzelanina tpp. Podczas tych sekcji duże znaczenie ma wykorzystywanie elementów otoczenia do chowania się przed ostrzałem nieprzyjaciela. Niekiedy zmuszeni jesteśmy też do tego, by się skradać. W takim przypadku możemy wyeliminować przeciwnika zakradając się do niego i przeprowadzając cichą egzekucję. Do dyspozycji mamy różne rodzaje broni - pistolety, strzelby i karabiny (także snajperskie; wówczas obserwujemy akcję z perspektywy pierwszej osoby). Co ciekawe, bandziorów nie musimy zabijać. W sprzyjających warunkach możemy krzyknąć żeby się poddali. Oszczędzamy w ten sposób amunicję.

 

Podczas rozgrywki mamy do dyspozycji palmtop, na którym można sprawdzić wytyczne (niekiedy ulegają one zmianie w ferworze akcji), mapkę lokacji i informacje odnośnie broni. Podopieczni, kimkolwiek by nie byli, dysponują również telefonami komórkowy, co pozwala im otrzymywać dane o aktualnym położeniu.

 

Poza strzelaniną twórcy urozmaicili też gameplay etapami, podczas których kierujemy pojazdami, rozwiązujemy zagadki oraz przesłuchujemy podejrzanych. W tym ostatnim przypadku rzecz polega na tym by obserwować wariograf i wybierać właściwą strategię: zachowywać się agresywnie lub spróbować wyciągnąć informacje po dobroci.

Wideo - 24: The Game

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper