Hybrid Wars
523V

Hybrid Wars

Hybrid Wars
  • Premiery
  • Świat: 29.09.2016
  • Europa: 29.09.2016
  • Polska: Nie wydano
  • Gatunek: Strzelanina

Hybrid Wars to klasyczna strzelanina widokiem z góry wzorowana na kultowym Desert Strike i wyprodukowana na PC. Gra została stworzona w ramach WG Labs, specjalnego programu przygotowanego przez Wargaming z myślą o niezależnych deweloperach. 

Akcja tego klasycznego w swojej formie shootera rozgrywa się w roku 2060, a my wcielamy się w najemnika, który staje do walki z korporacjami szykującymi kolejne, technologiczne rewolucje. Scenariusz ma jednak marginalne znaczenie. Najważniejsza jest dobra zabawa. 

Widok z góry, 3 bohaterów do wyboru, kilka rodzajów maszyn, które można prowadzić (mechy, helikoptery, czołgi, łodzie etc.) i 20 różnych rodzajów broni – to niezła mieszanka na zadymę. Do odstrzału czeka ponad 50 typów przeciwników i 8 bossów, a to wszystko na 8 otwartych mapach. Każda z mapek oferuje misje poboczne do wypełnienia (łącznie 150), co zapewnia 10 do 15 godzin zabawy. 

Na każdego bohatera przeznaczone są unikalne umiejętności i technologie, więc na brak różnorodności nie można narzekać. Twórcy oferują nie tylko kampanię, ale również takie tryby jak survival, czy PvP. Wisienka na torcie to oczywiście kooperacja, bo jak wiadomo, z kumplem zabija się raźniej.