Blog użytkownika Tom19

Tom19

Tom19 Tom19 31.08.2014, 01:39
GEJM EXTRIM #1 - co miecha z deka niezła beka!
1146V

GEJM EXTRIM #1 - co miecha z deka niezła beka!

Gejm Extrim to gazeta tworzona przez wariatów dla wariatów ;)  Znajdziecie tu wszystko co trzeba. Rzetelne Recki, niusy z 2 ręki, dupne felietony, komiksy,zwariowane listy, relacje z monopolowego i wiele innych. 
Największy szmatławiec w internetach!  Miłego pierdzenia i rzyga....ekhem...czytania !  

 

Początniak

Witam wszystkie ludziska w premierowym początniaku i przy okazji pierwszym numerze szmatławca z interneta zwanego Gejm Extrim. Nasza liczna ekipa z całego świata połączyła siły, spieła zwieracze, pożegnała się z bliskimi tylko po to aby napisać do tak prestiszowego i profsionelnago projektu.
Gejm Extrim to w sumie lepsza wersja Psx Extreme. Przemawiają do nas tak dupne argumenty, jak mniej reklam, więcej humoru i rzetelna ekipa, która wie co to deadline i organizuje specjalne posiedzenia przy monopolowym.
Zespół składa się ze specjalnie wyselekcjonowanych ludzi, którzy swoim warsztatem pisarskim są 100 lat za murzynami, ale  talenta w nich wykryłem! GRYpa, chłop ju testuje alfabetę multi Coda adfance warvare w Tadżykistanie na szczycie górskim, ot jak to powiedział ,,aby nikt mu dupy nie zawracał!''.
Kaliber to osoba, która nie przejmuje się krytyką i jedzie po bandzie każdego kto stanie mu na drodze. Hejta zdejmuje jednym strzałem, potrafi wmontować kierownice Logitecha do BMWu i kierując jednocześnie po mieście, gra w ścigałkę odpaloną na tylnym siedzeniu! Kozak, więc przyjęty. Szkoda jeno ofiar na drodze, radzę ostrożnie chodzić chodnikiem w Hultajewie.
Mr. Gąbka to maniak gier oldskulowych, SnuSy, Ataracze i inne sracze. Zabił swoją babcię i pochował w piwnicy po tym jak przewróciła Pegasusa z półki po przejściu przez kabel od kontrolniaka. Legendy głoszą, że duch zmarłej straszy w postaci Staruchy z Lochów. Jeśli chodzi o śmierdzące publikacje jest najgorszy. Jego zaangażowanie jest tak denne, że po 2 tygodniach zorientował się, że przecież nikt nie widzi, że pije w pracy piwo pisząc w internetach!
Tak na prawdę pijemy zgrzewki browców codziennie o 13 rano, zamawiamy pizzdacza od pizdermanna, karmimy biednych częstując żarciem, które magazynujemy w klawiaturach i spóźniamy się z tekstem 4 dni po deadlinie, ale następnego numeru. 
Bym opisał wszystkie działy, ale jak mi teraz grzmotło w brzuchu! Idę po wieprzka z Maca, na razie...
 
Mr. Zjeb.......tzn. Gąbka
 
                                                                                                                                                                                                                                                                                                             
Startujemy pany i panie! Nie spodziewałem się, że projekt Gejm Extrim ruszy z kopyta tak szybko. Dokładnie 9 sierpnia o godz. 01:50 napisałem do GRYpy, czy widział ju tego pornola made in dżapan, w którym bzykają się cosplaye z gier. A później dopiero posunąłem temat współpracy w szmatławcu z interneta. Widząc świeży cover z gazety odrazu kupił (o 2 w nocy) zgrzewkę browców i wypił na raz. Na szczęście napisał, że z chęcią się przyłączy, aby później zacząć coś bełkotać... 
Kolejny z idealnych kandydatów był nieprzekupny. Coś tam majaczył o ciężarówce kasy i cysternie piwa, dałem chłopowi miesięczną supskrybucje na PS+ i się zgodził.
W przyszłości może zwerbujemy HIV'a, Rogera, Kaliego i innych...na tą chwilę może jeszcze jednego łosia superktosia przygarnięmy. Kryteria są wygórowane do przyjęć. Trzeba deski chlać i wiórami srać, ewentualnie ukończyć Tetrisa bez patrzenia. Banał...
Co tu jeszcze zanim zrobię kupę w sraczu....hmmm Z początku gazeta miała być do podcierania tył...wróóć, co ja z tym kiblem. Na początku gazeta miała być 2-tygodnikiem, ale z powodu problemu GRYpy z grypą, a Kalibra z dojrzewaniem musimy pojawiać się co miesiąc. 
Działów tematycznych mamy pod dostatkiem, ale planujemy kolejne m.in Hejtgen, Krzyżówka, Kącik Sracza...
Wszystkie listy do Listowni,sugestie i pomysły proszę podsyłać pod adres redakcji Gejm Extrima   gejm.extrim@spoko.pl
Tylko bez pokazywania tyłków!...no i masz sugestia poszła w świat. 
 
 
 
 
No wreszcie się udało bo już myślałem że od czasów Ś.p NEOplus na Polskim rynku nic nie drgnie a tu proszę wreszcie ukazał się pierwszy numer długo oczekiwanego pierwszego w pełni profesjonalnego magazynu. W przeciwieństwie do PE nie finansuje nas SONY więc możecie liczyć na pełną bezstronność. Mnie sponsoruje TYSKIE KLASYCZNE więc jak kiedyś będzie jakaś gra gdzie głównym bohaterem będzie butelka bądź czteropak TYSKIEGO zawczasu mówię że z miejsca wystawiam dyche. Numer rodził się w bólach głowy spowodowanych syndromem dnia następnego ale jakoś trzeba pogodzić prace, dom, rodzine i wieczorne granie a chlanie a w wolnym czasie pisanie do GEJM EXTRIM  jedynego słusznego magazynu o grach w Polszy. Przy następnym numerze musimy się zrzucić na alca-seltzer ale na razie jeszcze nie było nas stać. 
O czym będziemy pisać? O wszystkim i o niczym. Będą recenzje, felietony relacje z większych imprez (byliśmy na GamesCom i będziemy na PGA) zapowiedzi, playtesty a także zachęcamy do wysyłania listów i zdjęć do redakcji które to będziemy publikować w odpowiednim do tego dziale.
Nie ma co pierd.....ć. Bierzcie się za czytanie.
 
 
 
 
Joł Joł Joł Joł moje czarnuchy! Witam was ja Kaliber w tym jakże ambitnym projekcie w którym mam nie lada zaszczyt uczestniczyć. 
Gąbki i inne GRYpy czekały na mnie z tekstami (niech czekają głąby kapuściane), i chyba w końcu doczekaliście się chwili kiedy to coś o nazwie pseudo gazetka ujrzy światło dzienne.. Kiedy gąbka zaprezentował swój pomysł od razu wiedziałem że chciałbym spróbować swych sił w tym potworku ;) W sumie do teraz nie wiem czym tak naprawdę się zajmuje i zajmować będę ale czy to ważne? Co tu znajdziecie pytacie?? Gówno ;) ale poza tym od groma podjazdów pod każdego i pod wszystko!!! Show must go on! Koko Dżambo i do przodu! Czy się wam podoba czy nie zaczynamy! 3.2.1. - YEBNIĘCIE!!!
 
 
 
 
 
 
 Ubisoft rozpieszcza fanów Assasina 
 
Ubisoft jednak potrafi! Szanuje firmę za takie posunięcia jak żadną inną. Nasz profesjonalny szpieg z siedziby giganta, który chciałby pozostać anonimowy specjalnie dla potrzeb naszego nowego miesięcznika dał nam jeszcze palącego w dupę newsa jakoby UBISOFT miał wydawać z roku na rok o jedną więcej przygodę naszego cudownego zakapturowanego blokersa z innych czasów! I w ten oto sposób w okolicach roku pańskiego 2021 będziemy mogli zagrać co miesiąc w nową odsłonę tego dzieła sztuki!! Co o tym myślicie?? Mało tego, firma ma również zamiar wydać assasina na konsolę sony playstation 2 !! Czyżby zazdrościli ilość sprzedanych sztuk każdej fify w krajach trzeciego świata?! Cebule łapcie za portfele, rewolucja nadchodzi. 
 
ps. Nieoficjalnie doszły nas słuchy że kolejna odsłona tego milowego i pełnego innowacji dzieła sztuki ma mieć miejsce w trakcie wykopków pomiędzy wsią Gołębiewo Wielkie a Lnianek w latach 7. Czyli w końcu POLSKA! Czasowo będzie to umieszczone ze panowania partii znanej z opalonego jegomościa. Można się spodziewać kafarów ze sztafetami, blokad ulic, chowanie się w sianie nabierze nowego znaczenia. Natomiast w grze będzie można usłyszeć takie kamienie milowe polskiej muzyki rozrywkowej jak Shaza czy Boys! Ja nie mogę się doczekać a wy??
 
 
 
 Nintendo ogłasza upadek 
 
Tak jest dobrze czytacie. Specjaliści na portalach oraz forach internetowych mieli rację. Legenda growa upadła... Ale spokojnie jak donosi nasza wtyka to nie jest koniec! Otóż firmę przejmuje bardzo znana na rodzimym rynku firma aby nintendo znów świeciło przykładem dla innych firm zajmujących się grami. Tak dobrze czytacie Wielkie N zostaje wykupione przez stację Polsat! Jak wiadomo firma wykupiła już jedną z rodzimych sieci komórkowych a teraz chce pomóc i zarobić na Mariach.. Mamy pierwsze szczegóły jakie wprowadza w/w stacja:
 
1. Powstaje nowy Mario Smash.Nic w tym dziwnego chciałoby się rzecz... Otóż błąd! Pierwszą nową postacią jaka zagości w tym jakże zajebistym tytule będzie nie kto inny jak pierwszy guru piwoszy RP. Znany z pięknych laczów i modnej fryzury sam we własnej osobie Ferdynand Kiepski. Jest nawet screen!
 
 
 
2. Są również nieoficjalne ogłoszenia parafialne jakoby drugą dostępną postacią do wyboru był nie kto inny jak miłośniczka marihuany oraz przestarzała gwiazda rocka czyli Kora! Jako że postać ta jest dość kontrowersyjna nintendolsat (robocza nazwa) podniesie pegi z 3+ do 18+! CZAD
 
Kaliber
 
 
 Znamy szczegóły i datę premiery The Last Guardian 
 
Można powiedzieć...wreszcie! Po nieprzespanych nocach, obgryzaniu paznokci u stóp i obnażaniu na mieście w geście protestu na brak konkretnych informacji mamy wszystko a nawet nic!
Według jednego z japońskich szych Sony ,,ninjtsu'' Shuszi Yoyody możemy spodziewać się teasera zwiastuna teasera od momentu jego pojawienia się. 
Team Ico będzie gotowy do ujawnienia tajemnic po tym jak wszystkim skończą się obiecane urlopy po wykańczających latach tworzenia plotek i zwiastunów.
Szczegóły jakie wyjawił niedawno Kurkuma Zajibatsu na tłitterze uspokoiły fanów, którzy obiecali dożyć do premiery.
 
,,Głównym bohaterem będzie 12 letni szczyl z procą, a jego zwierzątko to tak naprawdę zmutowany kangur. Ponieważ animowane futro zwierzaka potrzebuje odpowiednio potężnej mocy obliczeniowej konsoli, wielce prawdopodobne jest wydanie gry na konsolę kolejnej generacji, albo i ostatniej''
Popuszczając w gacie pozostaje mi tylko podać datę premiery, którą odkrył przypadkowo wielki fan Ico. Otóż w creditsach tejże gry przez chwilę pojawiają się napis - The Last Hope 19.09.2019. To zdecydowanie jest znak! The Last Guardian zawita na targach Tokyo Game Show w 2019. 
Jezuuu...idę do sracza!
 
Mr.Gąbka
 
 
 Nowe targi Warsaw game Shore! stały się faktem
 
Hello gejs & bijaczes! Z tej mańki tajemniczy wysłannik spod kołdry twojej starej - Deadpool ! Właśnie zjadłem smakowitego Wieprzka z MacKaczora i postanowiłem napisać...
smutna to wiadomość (chlip!), bo nie mieli zestawu śniadaniowego a jest godzina 11, więc wyrżnąłem wszystkich w pień. Bam! Bam! Bam! Bam! 
(...) a sorry nie o tym miałem prawić.
Niejaki Ścierbi ze dawnego szmatławca Pisx Extrime chce zorganizować targi. Jakieś Łorsow Łoś Supertkoś Gejm Szoruj Extreme Party Pixels 2015!
Ja tam nie wiem, będą dziwki, koks, lasery i nie może mnie tam  nie być. Hłe hłe ^^  
Na wstępie litrówka czystej za free, toy toye za 1 dolara, pożyczalnia suczi chętnych do wydupcenia, ujeżdzanie Pegasusa na tysiąc sposobów, zdjęcie przy kartonowej kopii 1:1 ekipy z programu emtiwi Warsaw Shore, koncert Nokia Grand Valse ringtones i Cosplay wyłącznie Deadpoola.  Jajca będą! Spróbuj tam nie być a znajdę twojego pieska i go pogłaszczę!  
 
Seeya beaches! 
 
 
 
 
Fifa 15
 
EA podała oficjalnie że w Fifa 15 przebije mechaniką PES gdyż na boisku będzie biegać nie 22 jak u konkurencji a 26 zawodników. Na takie rozwiązanie pozwala nowy silnik jednocześnie przedstawiciel firmy stwierdził że nie widzi powodów aby nie móc dokupić kolejnych zawodników przy pomocy mikropłatności. Mamy też potwierdzenie że mecze z udziałem Polskich drużyn będą odbywać się przy zamkniętych trybunach. Cóż EA jak zawsze stawia na realizm. 
 
 
 
SingStar wiejskie hity
 
Polski oddział Sony wziął się wreszcie do roboty dzięki czemu już na sylwestra będziemy mogli drzeć ryje przy kolejnej porcji Polskich piosenek. Jako pierwsi mamy listę tytułów a wnerwiać sąsiadów będziemy przy:
 
Bayer Full – Majteczki w kropeczki
Shazza – Baja bongo
Sebii – Cipuleńka
Stachursky – Dosko
Dj Wituś – On zimny, ona gorąca
Weekend – Jesteś zajebista
Akcent – Pszczółka Maja
Voyager – Johny polował na kangury
Bracia Figo Fagot – Bożenka
Dizel – Plastikowa biedronka
Niecik – Cztery osiemnastki
Dj Farad – Taniec na rurze
Ivan Komarenko – Pupa w Chałupach
 
szykowane jest też DLC z największymi hitami TarzanBoya oraz Mandaryny
Brawo dla Sony Polska!
 
GRYpa
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
+ Bayonetta ma fajny tyłek 
 
+ studio Santa Monica przenosi się z powodu jegomościa o pseudominie LOGO  (nie znam ziutka)
 
+ powstaje kompilacja Mortal Kombat z Pokemonami. Fatality Pikachu na Bulbazaurze?  to musi się udać!
 
+ pierdylion planet w No Man's Sky...czekamy na speedruna!
 
+ PornHub najpopularniejszy na Playstation Vita...Fapująca wiadomość!
    
 
 
 
- pewni dowcipnisie z tagów Gejmskom zadzwonili z budki telefonicznej, że podłożyli bombę. Oczywiście dla żartów, podobnież są z jakiegoś szmatławca z Polski.
 
- GTA V będzie na PC!  Do tego moderzy wkroczą do akcji...
 
- Ninja Theory znów maluje mordy swoim postaciom. SIC !
 
- ojciec zniszczył kolekcję gier syna. I żyje na wolności !  :(
 
- hakerzy zaatakowali redakcyjną pralkę no i jakieś Polystation Newtonwork
 
 
Mr. Gąbka
 
 
 
 
 
 
 
 
Obszerna relacja z gejmskoma !

Spotkanie w celu podróży naszym prywatnym pociągiem mieliśmy zaplanowane na godzinę 14 aby w spokoju dojechać do koloni dzień przed targami. Zyeb naczelny (tfu red.) Gąbka nie przybył więc wspólnie z Grypą udaliśmy się w podróż.. Niestety on po drodze gdzieś zaginął nagle (nawalony jak bączek) i słuch po nim zaginął... Znalazł się tydzień później z jakąś odmianą dziką choroby wenerycznej przez co się do niego nie zbliżam... Doszły mnie słuchy że po spożyciu hektolitrów "kubusia" odyebało mu, wyskoczył z pociągu i trafił do jakiegoś burdelu... Ostatnią wiadomością był sms od jego żony że został zaszyty i już nie pije. Chociaż znając życie już to wyskrobuje...

W każdym razie kiedy dotarłem na targi widziałem a miałem w organizmie niezliczoną ilość %:

- Dekli z konkurencji z extreme, ale jakieś takie nie fajne i się nie przyznali do mnie. Szkoda.

Spotkałem po drodze jakiegoś dzikiego kitajca. Krzyczał strasznie i nie wiedziałem o co mu chodzi.. Kiedy upiłem go niemiłosiernie (co trudne nie było – starczyło parę 50tek krupnika) zaczął szaleć jeszcze bardziej ale w końcu zaczęliśmy nadawać na tych samych falach.. Potem się okazało że zwali go kodżima czy jakoś tak i tak go schlałem że zamiast pokazu gry czy daty premiery pokazał jedynie jakieś pornograficzne kartony na konferencji poświęconej jakiejś klasycznej grze którego to tytułu nie znam ale chyba coś o jakiś bezkręgowcach gdyż wygooglowałem że snake znaczy wąż. W sumie to: nikogo....
DUPY! Nie powiem przyjechałem na konfe obadać laseczki i wiecie co?? dupa blada.. Same pasztety.. Kiedy myślałem że jakaś fajna dupa z twarzy okazało się że to był facet w długich włosach i rurkach.. Kraj sfastykami płynący ma jednak niesamowicie brzydkie kobiety.. Kijem bym tych grubych blachar nie ruszył.. Szkoda czasu.. Znów niestety...
Potem spotkałem kolejnego kitajca... Był już po tabletach na nerwicę i coś pyerdolił po swojemu pod nosem że dał dupy przygotowując na konfe same indyki.... To chyba jakiś typ od sony... Kaz czy jak go zwą...
Kiedy miałem alkoholowy zjazd pogadałem chwilę z jakimś płaczącymi dziećmi.. Że niby tomb raider tylko na xboxa... W sumie yebie mnie to ale wypiłem i z nimi...
Kiedy znów byłem na niezłej fazie wpadłem popatrzeć na gierki... Niestety helikopter mnie zabił i wylądowałem w kiblu na małych wymiotach... W trakcie bolesnych wymiocin jakiś gość się ciął i pod nosem coś szeptał że "nie jesteśmy go warci" potem okazało się że jest to twórca niezależny odpowiedzialny za niejakiego Feza: nie robi niech umiera ;) 

To by było na tyle ile wyniosłem z tych targów! Było zajebiście. Czekam na Poznań Game Arena!
 
 
 
 
 
 
 
Recenzja The Last of Us Remastered
 
 
-pakujesz się
-tak wyprowadzam się od Ciebie bo wszyscy mówią że jesteś je..nym pedofilem
-hm...Mocne słowa jak na ośmiolatkę
 
Taki oto suchar zawitał do mojej głowy po pierwszej godzinie spędzonej z TloU, nowej starej gry spod dłuta Naughty Dog. O czym jest gra wie nawet ten kto nigdy w to nie grał bo twórcy nie dawali o sobie zapomnieć nawet na kilka godzin wciąż puszczając niusy jak to zajebiście im poszło i jacy są jedwabiści. Jak im wyszło? Hola hola może jednak sekundkę o czym gierka jest dla tych co ostatnie dwa lata spędzili pod celą.
 
Ni stąd ni zowąd w Stanach rozpoczęła się wielka epidemia pieczarek. Zorganizowane stado grzybich zarodników atakuje ludzi zmieniając ich w mutantów. Tak właśnie grzybich mutantów a nie Zombie i dlatego też ludzie są w czarnej dupie gdyż na wojnę z zombiakami są przygotowywani przez ostatnie 18 lat a z grzybami jak dotąd walczył tylko Mario. Wojsko bierze sprawy w swoje ręce zamykając niedobitków w strefach kwarantanny a opozycyjna do wojska organizacja zwana świetlikami stara się zaprowadzić ład i porządek na własna rękę. W takich właśnie realiach żyje nasz stary ale jary działający w szarej strefie bohater Joel oraz jego balast z przypadku gimbus Ellie którą to Joel musi doprowadzić do.... Się dowiecie gdzie i po co jak zagracie.
 
Skoro to remaster to wypada zacząć od grafiki którą to tak się ludzie z ND chwalili a ta kompletnie się nie zmieniła. Na czternastocalowym monochromatycznym kuchennym telewizorze mojej mamy na którym ogrywałem ten tytuł nie zauważyłem żadnej różnicy względem edycji z leciwego PlayStation 3. Nadal obserwujemy grę zza brudnych pleców Joela choć twórcy mogliby dać wreszcie widok z oczu i nadal musimy oglądać szczeniaka w bluzie zamiast zawiesić oko na krągłym tyłeczku ponętnej osiemnastki w przykrótkich szortach a przecież to tylko kilka linijek kodu które dodały by do gry pikanterii i świeżości. 
 
Również gameplay siedzi w miejscu a więc wciąż na dziesięciu bandziorów zabijemy jednego grzyba na nogach ostatnim nabojem albo znalezioną gazrurką choć można byłoby rozrzucić wszędzie naboje i zrobić z tego porządny shooter w którym ubijalibyśmy hordy skurczybyków. Po kiego ciula apteczki w XXI wieku skoro każdy gracz wie że zdrowie w porządnej grze regeneruje się samo? Tego nie wiem ale wyniki sprzedaży mówią że nie tego oczekują gracze zwłaszcza jak zestawimy TloU np. z takim CoD. W grze naszym głównym przeciwnikiem będą o dziwo nie grzyby a zwykli ludzie których jak już wspomniałem jest dziesięć razy więcej niż zarażonych. Na specjalną wzmiankę zasługują klikacze którzy są ślepi jak krety za to doskonale wyczuwają ruch wyłączając z tego Ellie. Ta może przebiegać dosłownie obok nich a oni i tak jej nie wykryją. Należy również pamiętać że Joel jest jednym z nielicznych ludzi na ziemi który potrafi zabić pięścią więc czasem warto po prostu zrobić ustawkę i niż tracić ostatni nabój czy strzałę. 
 
Przyznam się że męczyłem się kończąc tego średniaka ale całkowite wkur...nie przyszło na sam koniec gdy się okazało że po ukończeniu gry licznik zdobytych pucharków zatrzymał się na pięciu procentach. 5%WTF??? To co trzeba zrobić żeby zdobyć kolejne 95? Każda trofealna dzifka jaką bezsprzecznie jestem będzie zawiedziona. Ta gra to jeden wielki niewykorzystany potencjał a można było naprawić to w kilka dni zmieniając kamere, Ellie i przeciwników w nieskrępowaną strzelankę do Zombie 
 
Czy kupić? – jeżeli nie macie co robić z pieniędzmi to lepiej wyślijcie je mi niż mielibyście zmarnować je na ten niedorobiony kotlet z odpadającą od frytury panierką.
GRYpa
 
OCENA 4/10
 
plusy:
 
-jest multiplayer
 
minusy:                                                                   
 
-widok TPP
-gimbus
-brak Zombiaków
-ex na sony
 
 
 
12 groszy do recki TLoU
 
GRYpa napisał prawdę.. Tia tyle że gówno prawdę! Ta gra to maksymalna rozpusta, cudowna historia, sensowne postacie, dziwki, koks i lasery. Kiedy pierwszy raz zobaczyłem to cudo myślałem że yebne bąka z zachwytu. Nie wiem jak można być takim ignorantem i zjechać tego mesjasza. Kiedy widziałem napisy końcowe popłakałem się ze szczęścia i miałem wrażenie że jakiś biedny mały kotek przeżył przez to że ukończyłem ten tytuł.Ocena ode mnie to zasłużone 156/10!
ps. żartowałem - nie grałem.       Kaliber
 
 
 
 
 
 
 
 
Recka - Symulator Kozy
 
 
Przeto koza, albo kozioł,
Jakaś bardzo mądra głowa,
Aby podkuć się na próbę,
Musi pójść do Pacanowa.
 
Kto ten dzielny? Kto się zgłasza?
Ja! - zakrzyknął w głos koziołek.
Miał maleńką, piękną bródkę,
A wołano nań: Matołek.
 
Czule żegnał go ród kozi,
Mama i sędziwy tata,
A Matołek wziął tobołek 
I wędruje na skraj świata.
 
Długa to i wyczerpująca droga,
Wiele przygód go spotkało,
Wnet mieścina się znalazła,
Ujrzał oczyma i nagle zatkało.
 
W Pacanowie nie podkuje,
Poczuł wolność, ta swoboda!
Wszędzie życie, słonko świeci,
Ruszył tyłek, będzie trzoda.
 
Więc z kopyta ruszył dalej,
Poczuł w sobie moc niezwykłą,
Skakał, beczał, pofiglował
Nawet tir go raz pierdyknął.
 
Wstał, otrzepał - nic nie boli!
Miał to w sobie, moc Ragdolla,
Nogi, szyja jak w żyrafie,
Matoł skumał, taka dola.
 
Mało tego ze zdziwienia,
Język wpadł do beczki kleju.
Mógł z barana jebnąć ludzi
Jest zabawnie, panie dzieju.
 
Miasto zmienia się co chwilę,
Meble,krzesła - wszystko lata!
A gdy znalazł się i plecak
Kozioł leciał niczym szmata.
 
Jebnął w stację, bum wybuchła!
Się poturlał, powyginał
Gracz ze śmiechu nie wyrobił
Niepotrzebnie zada spinał
 
 
Bo ten kozioł głupia głowa,
Zamiast pięknej, hej przygody.
Wybrał krótką podróż w nieznane,
Rozpierdol w Symulatorze Kozy.
 
 
Ocena 10+++/ 10 
 
 
 
 
REKLAAAMA !!!....KUFA MASZ PACZEĆ !!!
 
[Obiekt musi mieć rozszerzenie SWF. Kod zablokowany]
 
 
 
 
 
 
 
Sony czyha na Twoje życie
 
Co tak naprawdę kryje się za sloganem 4 the players wyszło na jaw dopiero podczas niedawnej prezentacji oraz licytacji gejowskiej wersji PlayStation 4. Przypomnijmy pokrótce o co biega otóż Sony pod przykrywka sklepu WebHallen wprowadziła na rynek za pomocą licytacji wersję PS4 w kolorach tęczy. Zabieg miał na celu zarówno wybadanie rynku jak i sztuczne pokazanie zapotrzebowania na taki produkt przez sprzedaż za cenę kilkukrotnie wyższą niż wersja standardowa. Cztery tysiące baksów to cena za jaką sprzedano tę konsole a więc SONY śmiało może wprowadzać produkt na rynek. 
Co z tego spytacie? Firma jak firma chce zarobić prawda? 
Prawda i nieprawda. Prawda że chce ale nie prawda że w tak prosty sposób. Niedawno w telewizji TVN Rzecznik diecezji warszawsko-praskiej Mateusz Dzieduszycki powołując się na PEWNE dane powiedział że geje żyją 20lat krócej niż osoby heteroseksualne. Co to ma wspólnego z SONY? Bardzo dużo. Firma ta przy premierze swojej ostatniej konsoli otwarcie powiedziała że będzie chciała pozyskać klientów Nintendo którzy poprzednią generację spędzili przy Wii. Jednocześnie wiadomo że aktualnie największą grupą klientów BigN są ich wierni fani którzy są z Mariem od dawien dawna ponieważ są przywiązani do marki. SONY wpadło więc na genialny w swojej prostocie pomysł. Pokolenie przywiązane do marki z Kioto musi wymrzeć a ponieważ na Nintendo jest najwięcej pedalskich gier stanie się to dość szybko jednocześnie ich klienci mając wreszcie do wyboru konsole w odpowiednich dla siebie barwach szybciej przesiądą się na sprzęt SONY dzięki czemu firma zyska 100% rynku. 
Prawda że proste?
 
(Mr.Gąbka - miałeś napisać felieton na 50000 znaków, gamoniu! 
Felieton słaby, ale na szybko pisany - dop. GRYpa)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kartonowy psychofan
 
TYLKO U NAS! Jedyny i niepowtarzalny wywiad z psychofanami serii metal gear solid! Czytacie to na własną odpowiedzialność !

Tylko dla czytelników naszego nowego magazynu wywiad z Gabrielem (lat 26). Zgodził się przeprowadzić ze mną tą ekskluzywna i elokwentną dyskusję tylko dlatego że jak to nazwał "mam sympatyczną giembę". Nie ukrywam że wchodząc w ten pół przestępczy świadek byłem pełen obaw o swoje życie i zdrowie więc doceńcie to... Uwaga wywiad zawiera treści niewłaściwe dla osób niepełnoletnich. Czytacie na własną odpowiedzialność. Postanowiłem nie cenzurowac gdyż tekst ten inaczej nie nadawałby się do publikacji.


Ja: Drogi Gabrielu jak to jest dowodzić tą niebezpieczną oraz szanowaną grupą?

Gabriel: Zakurwiście w chuj! Nie ma to jak rozjebać ryj niewiernemu o poranku! 

Ja: (lekko przełykając ślinę ze strachu) niewiernemu??

Gabriel: tak niewiernemu! Fanowi splinter cella, hejterowi boskiego metala czy po prostu gimnazjaliście w rurkach! 

Ja: czym zajmuje się wasza organizacja??

Gabriel: nakurwiamy każdego kto powie złe słowo o najwspanialszej grze świata! Jeżeli jakiś internetowy zjeb źle pisze o tej cudownej serii to najpierw jedziemy go jak się da w danym temacie! Jeżeli to nie starcza namierzamy leszcza po jego id i robimy mu wjazd na chatę z ciężkim sprzętem!

Ja: (coraz bardziej obawiającym się o swe zdrowie) ciężki sprzęt??

Gabriel: A jak! Bejsbole, maczety, kastety, tulipany, sprężyny.. Nie ma litości dla skurwysynów!

Ja: Co chcecie zdziałać swoimi działaniami??

Gabriel: Jak to co?! Sprawić aby mesjasz był tylko jeden! Nienawidzimy fanów innych skradanek, nienawidzimy fanów rpgów, nienawidzimy hejterów.. Właściwie NIENAWIDZIMY!!!! (Spojrzał na mnie spode łba i zadał pytanie) A właściwie kochasz mgsa swego jak siebie samego??

Ja: (delikatnie popuszczając w gacie ze strachu i przełykając ślinę spocony od pach po zad) Oczywiście.

Gabriel: No i tak ma być! Pamiętaj że tylko Metal Gear Solid!

Ja: W takim razie uzyskałem już wszystkie potrzebne odpowiedzi chyba będę uciekał

Gabriel: czy ja czuję gówno??

Ja: może :(

W ten oto sposób bez uszczerbku na zdrowiu za to z wielkim takowym na psychice daje wam ten wywiad drodzy czytelnicy. Błagam doceńcie go...

ps. Na koniec jeszcze fragment z przemowy Gabriela przed ustawką z fanami Hitmana:

Gabriel: pamiętajcie to jest wasz czas! Te mendy łyse nie maja prawa wstać... Wszystkie chwyty dozwolone łącznie z ciężkim sprzętem! Napierdalaj gnoja aż straci przytomność! Jeżeli widzisz że jebaniec łysy napierdala kolegę podbiegnij i pomóż koledze... Ten drugi ma cierpieć! Oczy dookoła głowy i napierdalamy!!!! Jesteście gotowi na wojnę?!!!!!!! AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!
 


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
W nocy odbierzemy Wiedźmina w kiosku Ruchu!
 
Gry z kiosku najczęściej kojarzą mi się z tak wybitnymi 
 
dziełami jak Maluch Racer i Detektyw Rutkowski. Wiedźminowi 
 
ciężko będzie przeskoczyć poziom tych produkcji.  -  Dario123 GDD
 
 
The Last of Us: Remastered od razu podbiło rankingi sprzedaży
 
w Wielkiej Brytanii
 
No to generację Remasterów można uznać za otwartą ;/  -  Bioter
 
 
Twórca Wiedźmina 3: DirectX 12 nie zapewni lepszej grafiki na 
 
Xbox One
 
Słyszałem że ponoć jakieś 20 % mocy jest też schowane w 
 
zasilaczu tylko w M$ głowią się jak tą moc wydobyć:D  -  dexx
 
 
Którą konsolę ósmej generacji uważacie za najlepszą? 
 
Czytelnicy wybierają
 
PS4 bo ma przyszłość ale narazie to padaka na indory  -  TheDarkOnePL
 
 
Nadciąga "odrodzenie" pierwszego Residenta?
 
 
Niech jeszcze wydadzą Pong HD Remastered za 200 zł...  -  veteranus
 
 
Na kibelku też zabijemy Diablo
 
Możesz pokonać bossa i "zesrać" się ze szczęścia :P -  K E Y M U T H A
 
 
Najgorszy prezent dla Baracka Obamy? Wiedźmin 2
 
Trzeba mu było podarować pół litra i ogóry. Murowanie pierwsze 
 
trzy miejsca na liście. - REALista
 
 
Analitycy: GTA V na PS4, XOne i PC w miesiąc trafi do 2 
 
milionów graczy
 
 
Dajcie mi GTAV na PC. PS4 i XOne nie zapewnią tej gry 
 
właściwej oprawy. O ile twórcy umyślnie nie obniżą jakości 
 
GTAV w wersji na PC. To obnażą i pokażą światu słabość konsol 
 
nowej generacji.  -  Czteroreki
 
 
System Goal Decision sprawi, że FIFA będzie jeszcze bardziej 
 
realistyczna
 
Ponoć w Fifie 15 murawa jak nie będzie podlewana będzie snąć, 
 
natomiast po deszczu jak będzie kałuża czy dziura wydeptana to 
 
trawa będzie gnić. Idą EA w realizm. 
 
Ps. Wczoraj EA ogłosiło że do miesiąca po ukazaniu się gry 
 
będzie do pobrania DLC z nagimi pseudokibicami którzy mogą 
 
znienacka wylecieć na boisko :D  -  dexx
 
 
Twitch stosuje od dzisiaj kontrowersyjne metody blokady 
 
filmów, kojarzące się z YouTube
 
 
bardzo dobrze koniec z glupim popem w grach  -  nie lubię muzyki [82.160 ble ble ble]
 
 
EA Sports wysyła zaproszenia do testów FUT-a! Demo wkrótce 
 
dostępne
 
 
Dobrze, że tryb nie nazywa się FIFA International Ultimate 
 
Team... -  Daaku
 
 
Microsoft nie uczy się na błędach - znowu pokazuje gry 
 
korzystając z PC-tów
 
 
A może to iksboks z Windowsem? Na PS3 był Linux, jaki 
 
problem?! ;>  -  p'ZiP
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Cytaty i komiksy znalazł   
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Poradnik do Angry Birds
 
Poradnik podzieliłem na trzy części gdyż z reguły trzy rodzaje graczy ten tytuł nabywają.
 
I – poradnik dla normalnych, czyli ludzi którzy pobrali ten tytuł za darmo na swoje smartfony bądź przerobione PSP
 
II – poradnik dla jeleni czyli ludzi którzy ściągnęli ten tytuł na swój fon za niecałe 10 zeta w celu uniknięcia reklam
 
III – poradnik dla typowych Łosi którzy kupili grę na PS4 i inne konsole za cenę 150 złotych
 
O co chodzi (ogólnie dla fszystkich)
 
Smyrając palcem po ekranie bądź gałce kierujesz dobrym ukraińskim drobiem który ma zniszczyć złe rosyjskie wieprzowe mięso okopane na w obwodzie donieckim.
 
 
 
 
Poradnik dla Normalnych
 
Zassałeś ten tytuł? Nic dziwnego, trzeba sprawdzić za czym piszczy świat więc kilka porad na początek Ci się należy.
Po pierwsze nie usuwaj muzyki czy filmów z dysku żeby zrobić miejsce na inne części serii bo na pewno ich nie ściągniesz.
Po drugie gra polega na puszczeniu z wyczuciem ptaka tak aby uderzył w upatrzony na planszy punkt. Jeżeli brak Ci tego wyczucia i delikatności w palcach poproś partnerkę o możliwość potrenowania na niej.
Po trzecie wyłącz pakietową transmisje danych dzięki czemu unikniesz reklam za których brak jelenie zapłacili 10 zł.
Po czwarte po kilku dniach usuń grę z telefonu i wróć do prawdziwych tytułów na konsole.
 
 
Poradnik dla Jeleni
 
Skoro kupiłeś ten tytuł jesteś pewien jego wartości więc musisz wiedzieć że:
Po pierwsze gry raczej nie ukończysz.
Po drugie gra wyda ci się tak wspaniała, że chętnie kupisz kolejne części.
Po trzecie nie wiem czy wiesz ale tytuł możesz ściągnąć za darmo.....odłóż ten sznurek!!!
 
 
Poradnik Łosi
 
Wydałeś na Angry Birds 149zł więc pewnie kawior już Ci się przejadł.
Wbrew pozorom nie jest to remaster na miarę The Last of Us, ale kto bogatemu zabroni?
Zanim zasiądziesz do gry musisz jeszcze kupić:
-słuchawki z Angry Birds
-stację dokującą do iPhona z Angry Birds
-ubrać się w strój z logo Angry Birds
no teraz możesz już grać w najlepszy twoim zdaniem tytuł ósmej generacji !
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Głupie listy do redakcji prosimy wysyłać na adres  gejm.extrim@spoko.pl
Na podchwytliwe pytania odpowiada TA DAAM !!!
 
 
 
Debil miesiąca 
 
Dlaczego lubię spedalone postacie w slasherach
 
Zachowano oryginalną pisownię – za penis nie chciało mi się zmieniać... 
 
Siema Kaliber piszę do ciebię w sprawie niewieścich postaci które kręcą mnie w grach wideo. Nie ma to jak walczyć w slasherach białowłosymi emo-gotami z gołą szczurzą klatą i jaranie się nimi na potęgę! Pamiętajcie najlepszą grą (niezależnie od gatunku) jest debil may cry. Chciałem też się poskarżyć redakcji nowego pisma że zostałem zbanowany jakiś czas temu na portalu konkurencji :( . Powiedzcie im coś :( . Chciałem jeszcze dodać że Montana to huj!! Umrzyjcie wszyscy!
 
Kamil z Sieradza (15.5 lat)
 
Kaliber : brak słów....
 
 
 
 
Kogiel mogiel
 
Droga redakcjo... Mam pewien problem. Nie wiem dlaczego ale wydaje mi się że moje lewe jądro jest mniejsze od prawego, czy mam się z tą sprawą do kogoś zgłosić??
 
Szymek. Lat 13 Gołębiewo Wlk
 
Kaliber: yyyyyyy nie ta gazeta lapsie! Leć się wypłacz do pani Bożenki!
 
 
 
 
Playstation Minus
 
Siema wam! Mam pytanko. Kiedy będzie Gears of War i the last of us w playstation plus?? Kupiłem to gówno dla tych gier, czekam i nie ma :(
 
Krzysiu. Lat 17 warszafka
 
Kaliber: 28 kwietnia roku pańskiego 2019 jest szansa że się pojawi na konsolę sony platystation 2.. Potwierdza wróżbita Maciej...
 
 
 
 
Dżony ma przesrane !
 
Szanowna redakcjo mam do was małą prośbę... Oddajcie mi mojego synka!! Przez jakieś gierki i portale growe ten człowiek się zatraca, nadużywa alkoholu i nawet jego ukochana zaczyna się na niego dziwnie patrzeć. Jeżeli jesteście w stanie przemówić mu do rozsądku, proszę zróbcie coś z nim... Nigdy wcześniej nie lądował na wytrzeźwiałce a przez tych internetowych nowych kolegów totalnie mu odbiło.. Jeszcze raz proszę – przemówcie mojemu misiowi pysiowi do rozsądku. Jeszcze przez tych dewiantó2w zacznie brać narkotyki! Martwię się o niego.
 
Mama Dżonego. Lat około 60. Gdzieś daleko w obcych landach
 
Kaliber: Droga mamo dżonego. Pani syn w końcu dojrzał i zaczął być mężczyzną! Proszę dać mu trochę więcej luzu. Pozrawiam serdecznie. 
 
ps. Nie znam pani syna...
 
 
 
 
 
Pokój Sracza
 
Pokażcie swój zasyfiały, chaotyczny, okablowany, burdelowaty kącik gracza! Propozycje wysyłać na meila!    gejm.extrim@spoko.pl
Pierwszy kandydat to jeden z redakcyjnych leni, jak widać świetnie zaprojektowany kącik składowania gier za kanapą. Tytuły ułożone analfabetycznie. Na stole pełno kontrolerów ruchowych i analnych. Jeno brakuje konsol, tv z wiszącymi kablami. Tak trzymać !
 
 
 
 
 
 
OGŁOSZENIE PŁATNE :  SZUKAMY 1 ( SŁOWNIE: JEDNEJI ! ) ZAKRĘCONEJ Z PEŁNYM POCZUCIEM HUMORU OSOBY DO WSPÓŁPRACY W DISCO PRZEBOJOWYM SZMATŁAWCU GEJM EXTRIM !!!   (kufa capslock się włączył....)    
                                                                     
 Avatar dla kolejnego śmiałka                                                                                                                         
 
                                                                                                Mr. Gąbka

Tagi: gazeta gejm extrim parodia parody psx extreme szmatławiec

Oceń notkę
+ +36 -

crossplay.pl
Oceń profil
+ +127 -
Tom19
Ranking: 36 Poziom: 74
PD: 51577
REPUTACJA: 38202