Blog użytkownika eSETH

revulsion

eSETH eSETH 30.03.2014, 17:10
SETH PL calakuje - Gears of War 3 #3
364V

SETH PL calakuje - Gears of War 3 #3

To już zapewne moje ostatnie spotkanie z grą Gears of War 3 w cyklu SETH PL calakuje. Dlaczego?
Po pierwsze dlatego, że nie zamierzam kupować DLC do tej odsłony cyklu. Do poprzednich części dokupiłem wszystkie dodatki, lecz jeszcze nie wszystkie ukończyłem. Dlatego też najpierw zamierzam ukończyć mapy z Gearsów Jedynki i Dwójki, a później ewentualnie wydawać swoje oszczędności na DLC do ostatniej części trylogii z Marcusem w roli głównej.
 
Drugim powodem jest osiągnięcie zatytułowane Seriously 3.0. Jest ono zbyt czasochłonne jak dla mnie i po ostatnim scalakowaniu gry Forza 3, gdzie zajęło mi to prawie 50 godzin postanowiłem, że nie będę już poświęcał tyle wolnego czasu (którego i tak mi brakuje) na jednego achievementa. Stąd też, po zdobyciu poprzednich wyzwań w Gears of War 3, na dzień dzisiejszy zostało mi tylko jedno - osiągnięcie 50 poziomu postaci w grze.
 
Po wcześniejszych rozgrywkach w trybie online, kampanii oraz przechodzenia poziomów w trybie Arcade, moja postać w GoW 3 stanęła na 41 poziomie. Pozostało mi więc do wbicia dziewięć leweli. Postanowiłem w tym przypadku zastosować pewien fortel, o którym wspomniałem przy okazji First Among Equals. Tym razem do checkpointa przechodziłem na poziomie trudności Hardcore i uaktywnieniu trzech mutatorów dających w sumie 25% zwyżki przy naliczaniu ikspeka. Po kilku godzinach się udało i zdobyłem achievementa wartego całe 50G. Tym samym mój wynik na TA zakończył się w następujący sposób:
 

Tagi: Gears of War 3 Level 50 SETH PL calakuje

Oceń notkę
+ +5 -

Oceń profil
+ 0 -
eSETH
Ranking: 3104 Poziom: 31
PD: 4337
REPUTACJA: 312