Blog użytkownika Olsześ19

Olsześ19 Olsześ19 16.09.2020, 16:32
Moja ulubiona muzyka z gier wideo część 2
196V

Moja ulubiona muzyka z gier wideo część 2

Z góry przepraszam za tak długą przerwę od poprzedniego wpisu i życzę miłej lektury.
To zestawienie jest moje więc nie będzie tu twoich ulubionych gier.

W poprzednim odcinku tego cyklu wspomniałem o tym jak lubię muzykę ze Streets of Rage 1 i 2, ale zapomniałem wspomnieć o zremixowanych kawałkach z SoR Remake -  fanowskiej produkcji stworzonej przez Bomber Games. Muzyka jest w tej grze tak dobra, że mogę przestać jej nucić. Tak samo jak z SoR 1 i 2 nie mam tu ulubionego utworu, bo wszystkie są wspaniałe.

Od czasu do czasu lubię zagrać w jakiegoś puzzlera, moim faworytem jest Street Puzzle Fighter 2 Turbo na PS1, lubię go za ładne animacje, gameplay, ale przede wszystkim za muzykę. Utwory w tej grze to głównie zremakowane wersje tych z SFII Turbo. Moim ulubionym kawałkiem z tego tytułu jest Theme of Sakura.

Nie jestem wielkim fanem wyścigówek, ale ostatnio bardzo wciągnął mnie Mariokart 7 na 3DS'a. Bardzo lubię muzykę z tej gry za to jaka jest żywa i skoczna.

Chrono Trigger jeden z najwybitniejszych JRPG'ów, które kiedykolwiek powstały, niestety muszę się przyznać, że nigdy go nie przeszedłem. Uwielbiam ost tej produkcji całym sercem no po prostu go kocham.

Jestem oddanym fanem Final Fantasy VII przeszedłem tą grę wielokrotnie, ale za każdym razem zatrzymywałem się w pierwszym reaktorze Mako, aby posłuchać tego wspaniałego kawałka. Jest to mój ulubiony kawałek z całego soundtracku. Słyszałem także jego nwersje z FFVII Remake i jak dla mnie jest bardzo słaba w porównaniu z oryginałem.

War never been so much fun!

Szczerze mówiąc bardzo lubię Segę, ale zdaje, że nie adoruje niebieskiego jeż tak jak wszyscy, ale za to adoruje muzykę z trzeciej częśći Sonica na Sedze Mega Drive. Tutaj twórcy osiągnęli prawdziwy szczyt jeśli chodzi o jakość kompozycji.

It's a me Mario! Zagrałęm parę razy w życiu w Super Mario 64 i pierwszą rzeczą, która mnie tam ujęła była muzyka. Ost tej gry jest przyjemne i wciągające.

Dziękuję za uwagę, złapię was następnym razem!

Tagi: Final Fantasy VII muzyka z gier Sonic the Hedgehog street puzz Super Mario 64

Oceń notkę
+ +9 -

Oceń profil
+ +40 -
Olsześ19
Ranking: 3659 Poziom: 31
PD: 4588
REPUTACJA: 1303