Blog użytkownika Olsześ19

Olsześ19 Olsześ19 16.08.2020, 15:39
Moje top 5 gier automatowych
125V

Moje top 5 gier automatowych

Przez całe moje życie zagrałem w wiele gier w salonach arcade, w tym wpisie chciałem opisać moją ulubioną piątkę gier automatowych.
To zestawienie jest subiektywne, więc pewnie nie będzie na nim twoich ulubionych gier.

1. Tetris

Tetris Arcade Video Game, lots of new parts, sharp – Arcades Market

Tetris to jedna z najprostszych gier logicznych jakie powstały. Chyba każdy szanujący się gracz wie jak grać w ten tutył. Uwielbiam tą grę za to jaka jest prosta, a zarazem trudna. Ktokolwiek potrafi w Tetris zbić parę linii, ale kto potrafi tę grę ukończyć? Pewnie niewielu.

2. Double Dragon

Résultat de recherche d'images pour "arcade cabinet double dragon ...

Beat'em upy to jeden z najpopularniejszych gatunków gier w salonach arcade, na który modę zapoczątkowały tytuły takie jak Double Dragon. DD dostarcza najwięcej frajdy gdy gramy w niego w dwie osoby. Ogólnie to trudna gra, która przejdą tylko najbardziej wytrwali gracze, lecz jeśli gdzieś zobaczycie automat z braćmi Lee nie zastanawiajcie się tylko wrzućcie do niego parę złotych.

3. Daytona USA 2

Daytona Usa 2 Arcade Game

Od razu powiem, że nie jestem fanem ścigałek, ale czasem fajnie jest zagrać w jakąś arcade'ową wyścigówkę - tak pomyślałem gdy po raz pierwszy zobaczyłem automat z Daytona USA, nie zawiodłem się W Daytonie będziemy ściga się po paru prostych torach, nic ciekawego, ale to gameplay i czasami szwankująca fizyka wyróżnia tą grę od innych arcade racerów i za to ją kocham.

4. Street Fighter 2 Turbo

Used Street Fighter 2 Turbo arcade game machine. $1,000.00 OBO for ...

Bardzo lubię bijatyki w szczególności SF2 turbo, który jest prostą mordoklepką bez długich combosów i zaawansowanych technik, owszem jest tu kilka ruchów specjalnych na każdą postać. Pamiętam, że w SF2 zawsze oklepywałem moich kolegów nie umiejących wbić nawet kombinacj na Hadouken'a czy Sonic Boom'a.

5. Galaga

Galaga Arcade Machine Restoration

Galaga to jedna z pierwszych gier, które zżarły wszystkie moje oszczędności. Lubię tą grę za to, że jest tak prosta, więc każdy zrozumie jej zasady. W tej produkcji sterujemy statkiem u dołu ekranu i niszczymy kosmitów u góry ekranu i to właściwie tyle.

Zapraszam do dyskusji w komentarzach o waszych ulubionych grach z automatów.

Dziękuję za uwagę, złapie was następnym razem :-)

Tagi: automaty do gier daytona usa double dragon galaga retrogranie street fighter 2 tetris

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ +42 -
Olsześ19
Ranking: 3361 Poziom: 30
PD: 4199
REPUTACJA: 1271