Blog użytkownika Modne_Granie

Modne_Granie Modne_Granie 03.04.2020, 16:25
Najlepsze gry kooperacyjne - Przegląd 2020 [subiektywnym okiem gracza]
1418V

Najlepsze gry kooperacyjne - Przegląd 2020 [subiektywnym okiem gracza]

Czasem najdzie nas ochota, by wspólnie pograć ze znajomymi lub rodzinką. Co wtedy najlepiej odpalić? Aby ułatwić Wam decyzję, przygotowałem ogromne zestawienie gier do kooperacji w trybie lokalnym i sieciowym.   

Podobno growe emocje najlepiej przeżywać w zgranej ekipie lub u boku osoby, która jak Ty uwielbia spędzać czas z kontrolerem w dłoni. Gdy mamy już z kim dzielić wirtualne losy, wówczas pozostaje tylko pytanie o to, w co zagrać... Jako miłośnik trybu kooperacji postanowiłem stworzyć subiektywne zestawienie kilkudziesięciu tytułów na PC (choć trzeba zaznaczyć, że większość dostępna jest także na konsolach XBOX  i PS).

Przygotowana lista gier obejmuje zarówno tytuły kanapowe jak i do gry sieciowej, tudzież wyróżniłem niektóre z klasycznych RPG-ów, gier FPS, RTS, akcji TPP oraz miłych dla oka platformówek logicznych. Dla mojej i Waszej wygody zebrałem nie tylko tytuły gier, ale również informacje o ich wymaganiach i liczbie graczy.

UWAGA: Raz jeszcze podkreślę, że jest to subiektywna lista, toteż część z Was może nie znaleźć swoich ulubionych tytułów. Z drugiej jednak strony, po to właśnie powstał ten materiał, aby porównać nasze gusta i wymienić się doświadczeniami. Dodatkowo dla zainteresowanych dołączyłem ankietę, w której możecie wytypować najlepszą grę lub serię do grania w kooperacji - brakujące tytuły można podać w sekcji komentarzy.

Mam nadzieję, że materiał spodoba Wam się i może znajdziecie coś nowego, czego jeszcze nie testowaliście.

 

PS. dajcie znać, czy ten sposób montażu jest dla Was atrakcyjny czy jednak zbyt "efekciarski". ;)

Tagi: coop cooperative kanapowa kooperacja kooperacja

Oceń notkę
+ +2 -

Oceń profil
+ +2 -
Modne_Granie
Ranking: 63715 Poziom: 10
PD: 270
REPUTACJA: 51