Blog użytkownika The Horde

The Horde The Horde 20.05.2019, 13:37
"Gra o Tron' - moje zakończenie.
257V

"Gra o Tron' - moje zakończenie.

Przestawiam moje zakończenie Gry o Tron.

1) Daenerys na północy zachowywała się jak prawdziwa królowa o mocnych charakterze.. Smoki, unssulied, dothraki budziły powszechną panikę. Pojmany Jamie po poinformowaniu o zdradzie Cersi, zostaje zgładzony poprzez "Drakarys". Pragnienie zemsty Matki Smoków wygrało. Danka była wściekłą na Johna i Tyriona, na skutek ich rad, które doprowadziły do śmierci ukochanego dziecka(smoka). Emanowała z niej wściekłość, nienawiść. Uderzła Johna w twarz. Sansa widząc siłę wyzwolicielki, brak szacunku dla Johna, który zwierzył się jej z sekretu(prawowity następca tronu), spiskowała przeciwko królowej. Siostra Johna zostaje uwięziona. John błaga na kolanach Danke o litość dla siostry. Danka ulega i każe Sansę nago publicznie wychłostać, po czym uwolnić. Poniżona Sansa, znika z pierwszego planu. 

 

2) Danka otacza się szczelną ochroną, mając na względzie napiętą sytuację. Snow podejmuje próbę rozmowy z królową. Informuje imperatorkę o swoich pochodzeniu. Niestety łącząc fakty stwierdza, że John umyślnie ją sabotuje, aby osłabić jej zgromadzoną potęgę. Rozkazuje uwięzić zdrajcę. Nawiązuje się walka na broń białą pomiędzy Johnem a Szarym Robakiem. Król Północy wygrywa, jednak obserwujący starcie nieskalani, powstrzymują Johna przed zadaniem śmiertelnego ciosu. Zdradzie Johna, spowodowała zmianę planu walki z Nocnym Królem. Razem z Jorahem obmyślili nowy plan. Denerys dosiadła za dnia Drogona. Razem z Rhaegalem polecieli w kierunku hordy White Walkers. Horda była kompletnie zaskoczona. Smoki bezkarnie paliły z powietrza setki wrogów. Night King pojawia się na horyzoncie lecąc na ożywionym smoku. Danka ruszyła na Drogonie w jego kierunku, wywiązała się zacięta walka. Ożywiony smok został zabity, przez Drogona. „Night King” spadł na ziemie. Został spalony na wiór przez dwa smoki ziejące w niego smoczym ogniem. W litej skale została wypalona pokaźna dziura. W momencie śmierci lidera hordy, wszyscy nieumarli padli na ziemię tworząc gigantyczne cmentarzysko.

 

3) Smocza królowa wróciła chwale i blasku. Obywatele wiwatowali na jej część. Morale żołnierzy urosły. Historycznym sukcesie, ocaleni świata sprawiło, że ludzie zapomnieli losie Sansy i Jona. Nocą odbywa się wilki festiwal z okazji sukces. Matka smoków wygłosiła przemówienie przy wrzawie. John w więzieniu słuchać smutny wiwatów. Jeden z ochroniarzy próbował zasztyletować Deanerys. Jorh osłonił Dankę własną piersią, przyjmując zabójczy cios. Szary Robak przebił na wylot zamachowca, który okazał się Aryą Stark w „masce”. Drogon wylądował i zjadł Aryę, odlatując niezwłocznie.

4) Varys i Tyrion widząc popularność królowej oraz doceniając jej walkę z hordą nieumarłych, byli jej oddani.. Brann ukorzył się przed Matką Smoków, dziękując za ocalenie świata. Deanerys awansowała go do miana swojego doradcy. Brann przyjął ten zaszczyt. Daenerys wyruszyła niezwłocznie na Czerwoną Twierdzę ze wszystkimi posiadanymi siłami.  Brann używając swoich zdolności ostrzegł królową przed flotą morską wyposażonymi w skorpiony oraz analogiczną sytuacją w mieście. Danka, Brann, Tyrion, Varys, Szary Robak burzliwą naradę wojenną. Propozycja Tyriona o zagłodzeniu miasta została odrzucona. Użycie smoków w trosce o ich zdrowie również. Wygrała opcja otwartego uderzenia.

 

5) Nieskalani ruszyli na Złotą Kompanię stojącą przed murami. Elitarny oddział wspierany łucznikami z murów doprowadził do unicestwienia 75% nieskalanych. Danka całe starcie obserwowała z bezpiecznej odległości na grzbiecie smoka. Nieskalani za pomocą drabin, przejęli mury, zniszczyli skorpiony oraz otworzyli bramę. Podczas otwierania bramy Szary Robak zgiął rozpłatany mieczem. Przez otwartą bramę do miasta wjechali dothraki. Cersei widząc porażkę swojej obrony uciekła na statek Eurona. Brann powstrzymał Armię Północy przed wejściem do miasta. Nastąpiła seria dużych wybuchów, która spowodowały zrujnowanie całego miasta. Siła uderzeniowa wywróciła 30% floty Eurona. Deanerys obserwując apokalipsę, jaką sprawiła Cersei, ruszyła ze smokami na flotę Eurona. Spaliła wszystkich, nawet pływających w wodzie marynarzy. Cersei i Euron zginęli jak reszta spaleni smoczym ogniem.

 

6)Widząc ogrom zniszczeń i niemożliwość odbudowy pięknego miasta zbudowanego przez jej przodków, Matka Smoków wróciła na północ gdzie została za swoje heroiczne czyny została okrzyknięta Królową Północy. Miała dosyć cierpień, postanowiła uwolnić Johna Snow, który zmarł w celi krztusząc się czerstwym chlebem. Widząc, do czego doprowadziła Cersei, bojąc się smoków i mają w pamięci ocalenie świat przed hordą nieumarłych Danka, została zaakceptowana przez wszystkich, jako Królowa Siedmiu Królestw. Wkrótce rozpoczęła się budowa nowej stolicy, która miała być większa od poprzedniej.

 

Tagi:

Oceń notkę
+ -8 -

Oceń profil
+ -20 -
The Horde
Ranking: 2746 Poziom: 35
PD: 6410
REPUTACJA: -2835