Blog użytkownika Emkuzet

Emkuzet Emkuzet 03.04.2018, 19:37
Weekendowe Wspólne Granie #167 - zapisy
221V

Weekendowe Wspólne Granie #167 - zapisy

Panda sie wita, panda się kłania i zaprasza do wspólnego grania. Święta już za nami, dzięki czemu nasza społeczność złapała chwile oddechu i w przerwach pomiędzy wspólnym biesiadowaniem zasiadła do konsoli co obrodziło paroma ciekawymi sesjami. Zapraszam do relacji oraz zapisów.

Chcesz uzyskać więcej informacji ? Wejdź na pokój  #wspolne-granie.

Link z zaproszeniem poniżej.

DISCORD 

Jeśli robiliście jakieś sesje w weekend to zachęcamy do zdania relacji albo chociaż wzmianki jak się grało i z kim. Może zachęcicie inne osoby do wzięcia udziału w WEEKENDOWYM WSPÓLNYM GRANIU :) Relację można złożyć poniżej.

RELACJA 


Pamiętajcie WWG to społeczność dlatego smiało zakładajcie sesje i zapraszajcie znajomych do współnej zabawy.

Hey ho ! hey ho do wojska by się szło, jest weekend jest strzelanie! A gdzie najlepiej? W sniper elite 3 ! W myśle tej zasady, chłopaki zdecydowali się na małe ćwiczenia na strzelnicy, co patrząc po relacji przyspożyło im sporo emocji.

Uczestnicy: Krazislaw, Poikao

Krazislaw

Zabraliśmy się w piątek za snajpera. Chcieliśmy pchnąć wszystko do przodu po ostatnich niepowodzeniach. Z początku zabraliśmy się jednak za dobicie multiplayera - pokończyliśmy brakujące tryby, porobiłem prawie wszystkie baretki jaki się dało w dwóch. Po tym zabraliśmy się za misję, która ostatnio natruła nam krwi. Tym razem byliśmy przygotowani. Przypominam na czym ostatnio polegliśmy - osłanianie ucieczki npca z fortecy. W tym tygodniu potrzebowaliśmy tylko jednego podejścia do samej sekwencji osłaniania, bo polegliśmy kilka razy próbując się dostać do fortecy - robiliśmy to metodą na rambo bo Poikao to niecierpliwy człowiek. Sekwencja osłaniania nie stanowiła już problemu bo wykułem na pamięć gdzie i kiedy nadjeżdzać będą kolejne ciężarówki wrogów, przez co wiedziałem gdzie strzelać z panzerschrecków. Mocno to usprawniło eliminację wrogów i bardzo sprawnie dotarliśmy do momentu w którym Carl powiedział "i think that was the last of them". Potem podeszliśmy do kolejnej misji na totalnym luzie i prawie ją ogarnęliśmy - wszystko przezemnie bo dałem się zauważyć jenemu z oficerów w momencie kiedy nie powinienem. Sesja owocna, w mp zostały mi 3 mecze do rozegrania i jedna baretka do której potrzebujemy trzeciego. No i jesteśmy w połowie kampanii na autentyku

Poikao

Zaczęliśmy od multika na moją prośbę, bo nie mogłem w 100% skupić się na grze, a taki bezstresowy multik we dwóch mogłem ogrywać nawet jedną ręką. Zboostowaliśmy KraZowi trofki i baretki. Sam też zrobiłem trofkę za trafienie przeciwnika w cochones z ponad 100 metrów ^^ 
Co mnie zdziwiło najbardziej. Jak zrobiliśmy z KraZem daną baretkę i czekaliśmy na koniec meczu, to graliśmy legitnie i ... grało się naprawdę fajnie o.O' Jest coś zajebistego w chodzeniu od zasłony do zasłony, przeczesywaniu terenu w poszukiwaniu przeciwnika, a trafienie niczego nieświadomego oponenta w potylice sprawiało masę radości :D Ciekawe jak wyglądał multik kiedy było pełno ludzi na serwerach. Pewnie i tak ludzie nie grali jak trzeba, tylko latali na pałę i grali jak w zwykłego COD'a. Szkoda, bo IMHO był to multik z potencjałem.

A co do singla. Nie niecierpliwy człowiek, a granie legitne na cichacza to takie pierdzielenie o szopenie, skoro wszystko się uspokajało po dotarciu do checkpointu. Wystarczyło Rush Checkpoint Cyka Blyat! ;D Jak już dotarliśmy do mietka którego trzeba było ochraniać to zastanawiałem się, czemu myśmy to tyle razy powtarzali :v Jednak KraZ odrobił pracę domową i ogarnęliśmy temat bez problemu :)

Drugą misję wzięliśmy z marszu. Stwierdziliśmy, że tak nam sprawnie poszło z pierwszą misją, że mamy czas na kolejną. No i najlepszy run to był ten pierwszy. Graliśmy ostrożnie. KraZ w międzyczasie w trakcie misji dał nawet radę koty nakarmić. Dotarliśmy do oficerów i 
Zabijać? Nie zabijać? Okazało się, że trzeba zabijać, ale po jakimś czasie. Do następnych prób podeszliśmy zbyt pewni siebie i chcieliśmy jak najszybciej dotrzeć do oficerów. Nie mieliśmy presji zrobienia tej misji, więc zostawiamy ją sobie na następną sesję. Nie powinno być problemów z jej zrobieniem.

Wiosna tuż za rogiem i prace na polach czas zacząć, ten rolniczy zew poczuł też Kraz z Poikao, którzy postanowili wspólnie pograć w farming simulator. O czym więcej poniżej. 

Uczestnicy: krazislaw, poikao

Krazislaw

Po udanej sesji snajpera postanowiliśmy udać się na relaksacyjne uprawy pola w farming simulator, na oraniu, sianiu i zbieraniu plonów spędziliśmy dłuższą chwilę bo aż do 1:30, wtedy zmógł mnie sen. 

Poikao

Pola się same nie obsieją i nie zaorają :D Jak to zwykle w FS bywa, sesja bardzo relaksacyjna. Urządziliśmy żniwa, sprzedaliśmy trochę nasion, KraZ zebrał jajka z kurnika, ja zacząłem orać pole. Ta gra to prawdziwy pożeracza czasu :v Niby nic interesującego się nie dzieje, ale jednak wciąga bardzo.

Nadchodząca premiera drugiej cześci dywizji zmotywowała część z nas do wspólnego przemierzania nowego yorku oraz jego zimowych sekretów.

Uczestnicy: Asobu, Axe, Azoth, Gorfi, Emku

Emkuzet

Teskniąc za zimnem i sniegiem za oknem zdecydowaliśmy, większą ekipa wrócić do mrożnego nowego yorku oraz spędzić wspólnie czas grając w the division. Co doprowadziło aż do trzech sesji, w ramach któryś zrobiliśmy wstępniak ( niektórzy 3 razy ) oraz kilka misji pobocznych. Baliśmy się super, przez co wspólnę grę postanowiliśmy kontynuować dalej w tygodniu.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Będę streamował na pod linkiem 


  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi:

Oceń notkę
+ +8 -

Oceń profil
+ +1 -
Emkuzet
Ranking: 50636 Poziom: 14
PD: 597
REPUTACJA: 5