Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 24.07.2017, 19:37
Weekendowe Wspólne Granie #131 - zapisy
1014V

Weekendowe Wspólne Granie #131 - zapisy

Zakończone już zeszło tygodniowe WWG obfitowało w dużo sesji boostowania trofeów, ale trafiły się również "normalne" sesje. Zapraszam do relacji.

W tym tygodniu zaczniemy od sesji niespodzianki, zapewne miała być zorganizowana jak "bozia" przykazała, jednak doszło do pewnych niedopatrzeń i dlatego  Elite Dangerous: Commander Deluxe Edition (PS4) nie znalazło się na piątkowej liście i oficjalnie nie było organizowane.

Lista obecności: Kaczmar, DeliQuent, Kna1st, AxeMaltesse, jakiś Nieśmiertelny Góral

W sesji udział wzięli doświadczeniu już podróżnicy przez galaktykę, w postaci dziennika pokładowego relację zdał Deli.

    DeliQuent

(...)Dziennik gwiezdny 20170722-129. Wraz z kapitanami Kaczmarem, Toporem Maltańskim oraz androidem Kna1stem zostaliśmy wezwani przez Federację, by oczyścić pewne terytorium z najeźdźców. Jako skrzydłowi Topora, jego wspaniałej Anacondy, przybyliśmy na pas asteroid o dużej zawartości surowców. Wyplenianie piratów szło nam bardzo dobrze. W pewnym momencie jednak komandor android Kna1st musiał nas opuścić w celu przeprowadzenia napraw statku oraz uzupełnienia amunicji po ciężkich walkach. To samo musiał uczynić komandor Kaczmar, stażysta w gwiezdnej flocie. (...)

i sielanka trwała by tak dalej, jednak nawet najlepszym pilotom zdarzają się błędy:

(...)Federacja jednak wysłała nam uzupełnienia w postaci komandora Highlandera. Dalej dokonywaliśmy masowych destrukcji piratów, jednak w okolicach godziny 1:00 czasu Terrańskiego po wielu godzinach ciężkich batalii zmęczenie dało o sobie znać i niestety przypadkowo komandor Highlander pomylił spokojnego górnika z piratem, atakując go i ściągając na nas gniew Federacji. Zniszczeniu uległy statki komandorów Topora oraz Highlandera, mnie cudem, ostatkiem sił mojej wspaniałej Cobry udało się wydostać z tego kotła, by przekazać wam relację z tej wyprawy....  (...)

Nawet sceptycznie do tytułu nastawiony Kaczmar był tym razem zadowolony z przebiegu gry:

   Kaczmar

Z powodu takich akcji uwielbiam tą grę - wspólnie we czterech robiliśmy cel społecznościowy niszcząc poszukiwanych pilotów - to było coś pięknego. Jak ja mogłem hejtować tą grę, to jest pytanie.


Tom Clancy's The Division (PS4) powróciło na tapetę tym razem

Lista obecności: dwutlenek, kaczmar, rakso, poikao, martell

Dwutlenek zebrał ekipę żółtej taksówki w celu ukończenia fabuły.

   dwutlenek

(...)pograliśmy jakieś pół godziny, skończyłem fabułę, poikao zrobił to co tam miał zrobi (...)

Poikao rzucił odrobinę więcej światła na przebieg sesji:

poikao

Dywizja to była jazda :> Dwutlenek z 24 lvl zaprosił nas "do siebie". Przez "nas" mam na myśli mocno przekokszonych Kaczmara i Rakso, oraz mnie również na późnym endgamie. Przez "do siebie" mam na myśli świat na pierwszym poziomie. Efekt był taki, że pojedynczy gracze wybijali przeciwników szybciej niż ci się spawnowali :D Gdy Dwutlenek odpalał misję poboczną która polegała na wybiciu przeciwników, to ta kończyła się zaraz po pojawieniu się komunikatu :)

Jedyną misję fabularną która pozostała gospodarzowi również zrobiliśmy w rekordowym tempie

Ostatni boss w helikopterze nie zdążył zrobić nawet pełnego kółka a już spadał :D

 

OVERKILL - nieocenione narzędzie każdej rozwałki :D


Rainbow Six: Siege (PS4)

Lista obecności: dwutlenek, rakso, diana, lisek, kaczmar, piopio

Tym razem ekipa WWG grająca w R6 doznała bolesnych DZIESIĘCIU porażek w meczach rankingowych:

   dwutlenek

gólnie w piątek szło nawet nieźle ale w sobotę i niedzielę nie wygraliśmy ani jednego rankeda xD więc z raksem możemy się pochwalić serią około 10 przegranych rankedów z rzędu xD
Dzięki wszystkim za grę, następnym razem będzie lepiej :P

Dość negatywne nastawienie po tej sesji wkradło się w szeregi:

   kaczmar

Rakso chyba już nie będzie chciał ze mną grać. Jakiego on miał rage'a to jest po prostu niesamowite. Wszystko przegraliśmy, ale to nic. I tak dzięki wam za wczoraj.

   rakso

Teraz robię sobie krótką przerwę od r6 10 przegranych meczy pod rząd mnie dobiło. Ale i tak dzięki za gre panowie i Diana.

Nie ma się co załamywać i próbować odbić się od dna!.


Sesja boostingowa w Battlefield 4 (PS4)

Lista obecności: Poikao, Martell, Rakso, Dwutlenek

Czteroosobowy skład + mentor Vag'u ogarniała zaległe trofea z dodatków do Battlefield 4.

   Poikao

(..)Robiliśmy sobie trofki z dodatków. Pomagał nam również człowiek dobra rada vaGRAnt. Był z nami na imprezie i podpowiadał co i gdzie robić.

Jeśli ktoś myśli, że wbijanie trofek jest nudne ten jest w błędzie :) Wspólne zabijanie się, żarty, ogólny trolling sprawił, że ta sesja była niezwykle przyjemna i zabawna... no i oczywiście owocna w trofiki ;) (...)

(...)Dobra była akcja z wbijaniem trofki "Killing Me Softly" polegająca na rozjechaniu poduszkowcem przeciwnika. Dwutlenek wybitnie nie mógł się wstrzelić ;D (...)

Wspomnianą akcję można zobaczyć pewnie na naszej playliście YT.


Uncharted 4: Kres Złodzieja (PS4)

Lista obecności: Kaczmar, poikao, ouji, igloo

Niszczator wrócił na łamy WWG! I ludziska mieli w nim problemy.

   Kaczmar

(...)gdy pan Kakałko się pojawił zaczęliśmy grać, i za ciekawie to nie wyglądało. Przez półtorej godziny przegraliśmy praktycznie wszystko - w ostatnim meczu udało się wygrać, ale nie o wyniki chodzi, a o dobrą zabawę, a śmichów chichów na imprezie tego wieczora nie brakowało. (...)

Przegrane to nie wszystko. Naczel....Poikao miał problemy z przestawieniem się ze sterowaniem z Dywizji na Uncharted:

   poikao

Napisałbym że szło nam słabo jak nigdy, ale prawda jest taka, że raczej szło nam jak zawsze ;D Nie licząc ogarniętej Ouji to ja, Kaczmar (tak jakby, prawie zawsze był na pierwszym miejscu :v ) i Igloo uczyliśmy się gry od nowa... Zwłaszcza ja miałem duże problemy z przestawieniem się z The Division, które dosyć mocno ostatnio ogrywałem, na U4. Cały czas chciałem się chować za zasłony "iksem" przez co wyskakiwałem zza nich, skakać chciałem "kółkiem" przez co turlałem się w przepaści. Problem miałem również z przeładowywaniem które było nie pod "kwadratem" tylko pod "trójkątem", przez co zamiast przeładować robiłem uderzenie bronią, a jak chciałem uderzyć to wciskałem R3 i nic się nie działo. Inna sprawa, że trafialiśmy na mocno ogarniętych przeciwników którzy robili nam ciągłe gang bangi i atakowali od tyłu i z flanki -_-'

Na koniec jednak ekipa zaliczyła konkretne zwycięstwo - stream można znaleźć na naszej playliście WWG


To wszystko jeśli chodzi o relację. Zapraszam do zapisów i organizowania sesji na przyszły weekend.

 

PS. Jeśli dobrnął ktoś tak daleko, to dodam jeszcze jeden mały offtopic. W jednej z relacji poikao napisał:

poikao

Wybaczcie tweety, leniwy się robię na starość :v

Jestem równie leniwy co on, do zobaczenia jego tweetów zapraszam na jego OFICJALNY PROFIL TWITTEROWY :)

 

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania.

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. Wspieramy kanały z Twitch i YouTube Gaming (patrz przykłady).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: #PSSiteWWG coop granie multi weekend

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 9956 Poziom: 16
PD: 862
REPUTACJA: 0