Blog użytkownika KraZislaw

KraZislaw KraZislaw 02.01.2017, 16:34
Weekendowe Wspólne Granie #102- zapisy
592V

Weekendowe Wspólne Granie #102- zapisy

Witam wszystkich czytelników w pierwszej w tym roku edycji WWG. W imieniu redagujących życzę Wam wszystkim Wszystkiego co Najlepsze w Roku 2017, wielu owocnych sesji i radości z grania.
Poniżej zapraszam do relacji z sesji odbywających się na przełomie roku, oraz do zapisów i aktywnego udziału w przyszły weekend.

Ze skromnych relacji pod WWG#101 wynika, że odbyły się trzy sesje co daje 50% skuteczności. Dość zadowalający wynik. W tym tygodniu grano w "bezpieczne" tytuły w ramach WWG co gwarantowało, że dane sesje będą

Na pierwszy ogień leci gra roku - Overwatch (PS4)

Lista obecności:Farys01, Germanos, neo_angin

Sesję organizował Farys01, który już powoli zadomawia się w naszym powiększającym się  gronie. Jednak to drugi z uczestników sesji - Germanos - zaserwował nam relację:

Germanos

Zaczęliśmy grać coś około 22. Na początku, razem z Farys01 dwie rundy Zimowej Tajemnicy, a gdy już byliśmy w trójkę ruszyliśmy na Eliminacje 3v3. Tutaj też zaczęły się prawdziwe emocje. Pojedynki były zażarte, ale w większości przez nas wygrywe.
Po takiej rozgrzewce zdecydowaliśmy spróbować siebie w rankingowych zmaganiach. Z tej części mam też materiał video, na którym widać nasze zwycięstwa i porażki (). Ogólny stan rozgrywek: dwie wygrane i dwie porażki. Ranking o kilka punktów mi spadł, ale było warto, bo zabawa z naprawdę emocjonujących pojedynków była przednia.

Nie wiem, nie znam się, nie kojarzę, nie rozumiem fenomenu tego tytułu, dlatego swoich trzech groszy nie przytoczę. Cieszy, że sesja się podobała pomimo nie do końca udanych wyników.

 

W piątek o 21 był Battlefield 4 (PS4)....

Lista obecności: KraZislaw, igloo74, robert163

... miał też być poikao, ale przegrał bitwę z zarazkami i poległ w łóżku. Także wraz z Robertem zaczęliśmy grać w oczekiwaniu na Igloo. Był z nami również Chrumszok, niestety nie udało mu się pobrać 70gb danych gry do końca sesji, także równolegle z nami pogrywał w Dying Light. Po 2230 dołączył do nas Igloo i tak rozegraliśmy kilka podbojów na Smoczej Dolinie.

Naszym osobistym celem była obrona punktu G jak i przylegającego do niego punktu H. Szło nam różnie bo do czołówki światowej BF4 nie należymy. Z moich osobistych dokonań snajperskich zapamiętam zabicie po 3-4 wrogów na jednym swoim życiu i to w dość znacznej odległości ode mnie. Stream z jednej rundy powinien być już na playliście WWG na YT.

Sesja przebiegała jak zwykle w świetnej atmosferze, bez spinania się, bez obelg. Ot kulturalne granie. Zakończyliśmy po 23, bo Robert zmył się spać przed pracą a odrobinkę wcześniej przyszedł Gorfaster żeby rozwalić sesję.....

... nieśmiertelnym Rocket League (PS4)

Lista obecności:Gorfaster, KraZislaw, igloo74, axeMaltesse, Gzem89

Kiedy my graliśmy w BF, Gorfaster grał z Axe, było to ich pierwsze spotkanie:

Gorfaster

(...)Zaczynając, graliśmy ja i AxeMaltesse. Była to nasza pierwsza wspólna gra i rozmowa toteż najpierw dowiedziałem się że chłopina ma chwilę wolnego bo kobieca część populacji jest chwilowo nieobecna. Niestety wróciła szybciej niżli zakładano więc zostałem #Alone. (...)

Wtedy postanowił rozbić nam sesję, wpadł na nasze party i nas kusił. Częściowo mu się udało, bo po 2ch bitwach w BF4 Robert poszedł a ja i Igloo przetransportowaliśmy się na Rocket League. Do naszej trójki dołączył również Gzem89.

Gorfaster

(...)Na szczęście napisał do mnie Gzem89, czyli mam nadzieję nowy stały bywalec WWG. Zoczył na sajtach że gramy sesyję w Rocketa i zapytał czy może wpaść. Of kors że zaprosiliśmy Gzema do gry, jak wiadomo świeża krew zawsze na propsie. (...)

Początkowo graliśmy 4vs4 Chaos, później już prywatne mecze 2vs2 w różnych wariantach. Los sprawił, że najczęściej ja lądowałem w składzie z Igloo, a Gorfaster z Gzemem. Pograliśmy trochę meczyków, wyniki były różne. O ile dobrze pamiętam dostaliśmy baty w hokeja.

Gorfaster

(...)Sesja upłynęła pod znakiem KraZa snajpera, który sadził gole szybciej niż leśniczy drzewa, toteż każdy kto grał z KraZem (mi się mimo kilkunastu rozegranych meczy nie udało być z tym szooterem w teamie, hmm ciekawe jak...) wygrywał każdy mecz ale do czasu. Jako że większość meczy bracia Lód&Snajper grali razem, ja grałem z Gzemem. Po krótkiej praktyce nabytej w grze, rozwaliliśmy ostatecznie braci L&S w bodajże 2 meczykach. (...)

No i standardowo, sesja odznaczała się specyficznym jak na tą porę nocy klimatem:

Gorfaster

(...)Podczas sesji jak to w WWG nie brakowało niewybrednych żartów. Pojawiły się ponownie sesje karaoke z songsami z dzieciństwa, dowiedziałem się że młodszy KraZ jest starszy w WWG niż starszy Igluu który jest młodszy w WWG. Troche to pogmatwane chłopy, na pedagoga bym was nie wziął, meh. (...)

Sesja zakończyła się dla mnie krótko przed drugą. Zmęczenie wzięło górę.

 

To wszystko jeśli chodzi o relacje z ubiegłego weekendu. Gorąco zapraszam do zapisów, organizowania sesji i do zobaczenia na serwerach :)

 

Standardowo po całość relacji, komentarzy i materiałów, zapraszam do poprzedniego Weekendowego Wspólnego Grania (link. m.in. w każdym “śniadaniu”)

 1. Swoje sesje WWG organizujecie poprzez poniższy formularz. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).
  Gra:

  Platforma:

  PSN ID:

  Termin:

  Opis:

   
 2. Zanim dodacie swoją propozycje, warto przejrzeć pozostałe. Może już ktoś dodał podobną i warto do niej dołączyć.
 3. Jest możliwa zmiana szczegółów sesji WWG już po jej dodaniu. W tym celu należy: Wygenerować nowe WWG używając powyższego generatora, ale nie dodawać go od razu po wyświetleniu się okienka z komentarzem. Skopiować całość tekstu i ODPOWIEDZIEĆ skopiowanym tekstem na stare WWG.
 4. Tylko sesje zgłoszone przez zarejestrowanych użytkowników będą uwzględniane.
 5. Chęć uczestnictwa w sesji zgłaszamy przez plusowanie komentarza z sesją WWG. Oczywiście jest to opcjonalne, ale dacie tym samym znać organizatorowi, że są chętni do wspólnego grania.
 6. Zapisy trwają od Poniedziałku do Czwartku. W Piątek pojawia się wpis podsumowujący organizowane sesje WWG.
 7. Jeśli macie zamiar streamować sesję WWG możecie wrzucić link w generator. UWAGA! Obecnie działa jedynie Twitch i adres musi być zgodnie z wzorem (tak jak Twitch udostępnia).
 8. Idea nowego Weekendowego Wspólnego Grania: click
 9. Miłego grania ^^

Tagi: co-op multiplayer Online WWG

Oceń notkę
+ +6 -

Oceń profil
+ 0 -
KraZislaw
Ranking: 7721 Poziom: 20
PD: 1378
REPUTACJA: 10