Akuro no Oka

....czyli o tym co dziwne i niezrozumiałe

Roger Roger 27.08.2015, 00:46
Z kim napiję się na Extreme Party?
1696V

Z kim napiję się na Extreme Party?

Witam wszystkich. To będzie dość trywialny blog, więc nie minusujcie :) Pytanie jest proste - kogo z Was zobaczę na Extreme Party?

Pytam nie bez powodu, bo wbrew pozorom często śledzę shoutboksa, regularnie też przeglądam blogi i bardzo miło bedzie poznać Was wszystkich osobiście. Niestety nie udało mi się dotrzec na zlot PPE w Warszawie (wypadek losowy), tym bardziej więc chciałbym to nadrobić i walnąć browara na naszej osiemnastce. Po 22:00 - jak organizacja nieco się rozluźni, a Kali zniknie w oparach niezidentyfikowanego dymu, planuję być stałym bywalcem baru, więc mam nadzieje, że przechylę tam niejednego kielonka.

Idea imprezy jest bowiem prosta. Chcemy was poznać, pobawić się w gronie czytelników. To nie mają być targi, ale jak to pisałem w jednym komentarzu - kulturalna (to się okaże) popijawa z mocnym epilogiem (szykujemy niespodziankę). Na dniach na PPE wystartujemy z zapowiedzią kolejnych atrakcji. Będzie sporo konkursów na scenie głównej, W tej chwili kompletujemy różne gadżety i nagrody od wydawców. Swój wstępny przyjazd zapowiedziała część starej gwardii w tym sam Ściera, z którym osobiście też z wielką przyjemnością się spotkam. 

W mailach i wiadomościach na privie pytacie mnie o tanie hotele i hostele w Warszawie i okolicach klubu. Postaramy się na dniach wrzucić stosownego newsa. Na dniach wyklaruje się też kwestia tego, o której startuje impreza, o co również bardzo często mnie pytacie.

Dajcie nam jeszcze kilka dni, bo obecnie dogadujemy ze wszystkimi firmami szczegóły. Będzie sporo gier do ogrania i wiele innych atrakcji, które na dniach zostaną ujawnione. Mam nadzieję, że z większością społeczności tworzącej PPE przyjdzie mi zamienić kilka słów. Choćby po pijaku :) 
Do zobaczyska w Lucidzie.

PS. Jeśli macie jakieś pytania  walcie w kom,komentarzach, postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć. 

Tagi:

Oceń notkę
+ +30 -

Oceń profil
+ +81 -
Roger
Ranking: 1350 Poziom: 42
PD: 10641
REPUTACJA: 9323