Blog użytkownika Qsay

Qsay Qsay 09.03.2017, 12:52
Platynowe wyzwanie 2017 - marzec
1464V

Platynowe wyzwanie 2017 - marzec

Na początku pragnę przeprośić za spóźnienie, ale z powodów zarówno osobistych, zdrowotnych jak i gamingowych blog w marcu zaliczył drobny poślizg. Stare powiedzenie mówi "lepiej późno niż później", a Was zapraszam do lektury i dodawanie swoich pucharów.

Na początku przypominam, że zasady wyzwania możecie znleźć tu. Bardzo pomocną stroną w śledzeniu swoich postępów jest psnprofiles, znajdują się tam także poradniki do większości platyn oraz ranking graczy zarówno krajowych jak z całego świata. Blog znajduję się pod patronatem Polskiego Klubu Łowców Platyn, który możecie znaleźć na moim profilu lub Poikao na PS4. Możecie także dołączyć do grupy na Facebook'u. Wpisy proszę dodawać za pomocą "dodawaczki wyzwaniowej" (kolejny raz dzięki Germanos).


Luty

 

Grupa uczestników poszerzyła nam się do 29 osób. Po zrobieniu listy Waszych postępów stwierdzam, że idziecie jak burza. Kiedy natomiast ja dopiero ruszam jak mocno najedzony ślimak... Poprawiłem listę o niektóre wpisy jeszcze z stycznia oraz zmieniłem koncepcje na wyświetlanie tekstowej listy zamiast obrazka z tabelą wykonaną w excelu - nie ukrywam, że robię to dla mojej wygody i szybkości w aktualizacji.

Platynowe wyzwanie - uczestnicy

LISTA 

 

Luty upłynął mi pod znakiem Pani Lary Croft na PS4, na Vicie zagrywałem się w Slain: Back From Hell chociaż nie wiem czy dam radę wbić w niej platynę... momentami wydaje mi się, że gra ma diabelny input lag na PSV przez co już horrendalne trofki stają się jeszcze gorsze...
PS3 znów spadło na trzeci plan i nie wiem kiedy do niej wrócę - zwłaszcza przez zbliżającą się premierę Nier: Automata.

Moje platyny 2017:

 1. Nier (PS3) - nic trudnego, wszystko można zrobić na easy. Bardzo czasochłonna z powodu grindu dla kilku trofków. Fabularne mistrzostwo z grafiką jak z PS2 oraz muzyką tak świetną, że zdarzało mi się uruchomić tytuł tylko żeby posłuchać OST. Czas 4 tygodnie i 20 godzin. Zdobyta 31.01.2017 (uff rzutem na taśme).

   

 2. Rise of the Tomb Raider (PS4) - jeśli powiem, że podobało mi się bardziej niż U4 to czy mnie zlinczujecie? Ba, nawet znienawidzone przez mnie znajdźki w tej grze były dla mnie przyjemne. Dawały doświadczenie, pokazane były w większości na mapie i po prostu przyjemnie się je zbierało. Tryb score attack napsuł mi trochę krwi, ale całość nie była jakoś bardzo trudna. Platyna z dodatkiem Baba Yaga zajęła mi 1 miesiąc i 1 tydzień. Zdobyta 26.02.2017.
   

   


Część freestyle'owa

 

Co robicie kiedy macie dość grania, zdobywania platyn i ogólnie niechęć do gamingu? Sam w lutym miałem taki okres, ciężko było mi zabrać się za jakiś tytuł. Zrobiłem sobie trochę przerwy, obejrzałem kilka zaległych filmów, poświęciłem więcej czasu żonie niż robię to na co dzień oraz częściej bywałem na siłowni. Ochota sama wróciła, a sam troszkę zahamowałem pogoń za kolejną platyną... pewnie do czasu :)

ps. jeśli jest ktoś chętny na coop w RotTR - to proszę pm na PSN (nick Qsay).


 1. Swoje wpisy dodajecie poprzez poniższy formularz. Wpisujemy odpowiednio: tytuł gry, datę zdobycia platyny i orientacyjny czas przejścia. Po kliknięciu w Generuj komentarz ukaże się Wam okienko komentarza z gotową treścią (nie zmieniajcie tego co zostało wygenerowane).

  *generator na 100% ma jakieś błędy, więc proszę o wyrozumiałość i nie szukanie ich na siłe


   
 2. Apeluję o trzymania się standardu wygenerowanego przez powyższy generator
 3. Pola są opcjonalne, więc datę i czas gry nie koniecznie musicie podawać, ale tytuł zdecydowanie się przyda :)
 4. Wpisy osób, które nie będą stosować się do przyjętego szablonu nie zostaną wzięte pod uwagę.
 5. Maksymalna liczba dodawanych jednorazowo gier to 6.
 6. Dodatkowe informacje o zasadach wyzwania "Platynowe wyzwanie" click
 7. Miłego maxowania!

 *Wszystkie dane są podawane według strony PSNProfiles.com

Tagi: platynowe wyzwanie PlayStation 3 PlayStation 4 playstation vita pssite.com

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ 0 -
Qsay
Ranking: 6425 Poziom: 19
PD: 1241
REPUTACJA: 0