Blog użytkownika Wojtas1993

Wojtas1993 Wojtas1993 01.03.2015, 18:13
Shin Megami Tensei Persona [PSP] Videorecenzja
342V

Shin Megami Tensei Persona [PSP] Videorecenzja

Witam! Zapraszam do oglądania mojej już drugiej videorecenzji:

Zmierzyłem się z klasykiem. Japońską grą Shin Megami Tensei Persona. Postanowiłem ograć odnowioną wersję na PSP, gdyż ta jest usprawniona w stosunku do oryginału, poza tym prezentuje się zdecydowanie lepiej i łatwiej było mi nagrać obraz do recenzji.

Ukończenie tego tytułu zajęło mi trochę czasu, gdyż jest to bardzo rozbudowana i niesamowicie długa gra. Dodatkowo miałem problemy z głosem z powodu choroby, stąd też trochę czasu minęło od publikacji mojej poprzedniej recenzji. Następny materiał ukaże się prawdopodobnie już w przyszłym tygodniu. Jednak planuję wypuszczać recenzję raz na dwa tygodnie, by utrzymywać płynność, częściej niestety nie jestem w stanie, póki co tworzenie takich materiałów zajmuje mi sporo czasu i chociaż jako student ma nadmiar wolnego to pewnych rzeczy nie przeskoczę ;)  

Tak jak poprzednio zachęcam do komentowania na YouTube, subskrybowania i łapkowania. Każda uwaga jest dla mnie cenna i będę robił wszystko, by każdy kolejny materiał prezentował wyższą jakość. Nie przedłużając, zapraszam do oglądania.

Tagi: persona psp videorecenzja WujcioWojcio

Oceń notkę
+ +13 -

Oceń profil
+ 0 -
Wojtas1993
Ranking: 10103 Poziom: 17
PD: 910
REPUTACJA: 0