Blog użytkownika depesz

depesz

depesz depesz 03.07.2014, 10:56
Miłe złego początki...;-)
945V

Miłe złego początki...;-)

W dniu wczorajszym kolega Cziken1986 na swoim blogu umieścił ciekawy i świetnie napisany wpis na temat zakupu swojego egzemplarza PS4 i pierwszych z nią chwil;-)

Pod notką na blogu rozwinęła się ciekawa dyskusja, ja również dorzuciłem swoje trzy grosze pisząc:
 
"Cóż, czasem nowa miłość oślepi na początku, ale po chwili przychodzi chwila refleksji, że i za poprzednią się tęskni...i kręci się na dwa fronty!;-)
 
Wraz ze zbliżaniem się nowej generacji powziąłem sprytny, wg mnie, plan - sprzedałem PS3 w lipcu zeszłego roku, kiedy mogłem za nią wziąć jeszcze dobre pieniądze - kolega zapłacił za mój wychuchany sprzęcik 700 zł.
 
Poczekałem pół roku i początkiem grudnia nabyłem PS4 - na początku zachwyt, ślinotok, duma, ale....
Po kilku tygodniach poczułem, że CZEGOŚ mi brakuje!:-)
 
Poszedłem po rozum do głowy i przeprosiłem się z 'byłą' - kupiłem na allegro następny egzemplarz PS3. 
 
I od tej pory jadę na dwa fronty - trochę na PS3, trochę na PS4 - i dobrze mi w tym trójkącie!;)
 
Ups, CZWOROKĄCIE - wraz z PS4 nabyłem Vitę, i bywają tygodnie, gdy w łącznym rozliczeniu więcej czasu spędzam na konsolce przenośnej;D"
 
Cała ta sytuacja przypomniała mi o moich emocjach związanych z zakupem PS4 i o tym, że opisałem ten temat na gorąco, z rozpaloną głową i rozbuchanymi emocjami w moim blogopamiętniku na google docs.
 
Odkopałem ten wpis i przeklejam tutaj, dla potomnych i pewnego eksperymentu socjotechnicznego - zajrzę tu po premierze PS5 i porównam podejście do tematu!;-))
 
Wpis z początków grudnia zeszłego roku poniżej:
 
"...W międzyczasie mieliśmy premierę nowej generacji konsol;D
Microsoft zraził mnie do siebie podczas konferencji na E3 (brak możliwości wymany gier, konieczność stałego połączenia z netem itp.), i mimo że później wycofali się rakiem - postanowiłem nabyć PS4. Sprzedałem w tym celu PS3 już kilka miesięcy wcześniej i czekałem, z preorderem w MuVe.pl
MuVe dało ciała, z preodreda się nie wywiązali, a ja po kilku dniach zabiegów i latania (ahhh ta gorączka launchowa;P) dorwałem najbardziej wypasionego bundle packa: PS4, dodatkowy pad, kamerka i KillZone: Shadow Fall. Do zestawu od razu dobrałem sobie Assassin’s Creed IV: Black Flag.
 
Sprzęt jest REWELACYJNY! Nie spodziewałem się AŻ takiego skoku jakości grafiki między generacjami, nastawiałem się na rok-dwa zanim studia poznają sprzęcik i wycisną z niego choćby 50% mocy…;) To, co widać już teraz to MIÓD na całego:D Aż strach pomyśleć, co będzie za ten rok czy dwa…;D"
 
Załączam kilka fotek z dnia zakupu - na świeżo pod Saturnem, ze szczęściem wymalowanym na twarzy, oraz unboxing;-D
 
A jakie są Wasze wspomnienia związane z pierwszymi chwilami z nowym sprzętem?
Niekoniecznie PS4, opiszcie swoją największą 'podjarkę' związaną z nowym nabytkiem;D

Tagi: launch ps4 zakup

Oceń notkę
+ +1 -

Oceń profil
+ 0 -
depesz
Ranking: 10235 Poziom: 18
PD: 1033
REPUTACJA: 4