Blog użytkownika Sinner1187

Sinner1187

Sinner1187 Sinner1187 02.12.2014, 10:23
Moim okiem - Akcesoria PS4
1446V

Moim okiem - Akcesoria PS4

Po roku od premiery najnowszej konsoli Sony na rynku można dostać sporo dodatków do niej. Część z nich mam, na część się czaję:) Niektóre wydaja mi się niezbędne do komfortowego grania a część to taka przysłowiowa "wisienka na torcie. Zapraszam do mojego subiektywnego przeglądu.

Numer jeden na mojej liście to oczywiście Headset. Nie mówię tu o standardowym zestawie dołączonym do PS4. Osobiście mam w "spadku" po sprzedanej już PS3 Sony Wireless Stereo Headset 7.1. Jakość dźwięku jest super, można sterować balansem między voicechatem a odgłosami z gry. Designe też mi odpowiada, szybko się ładuje a w pełni naładowany zestaw wystarczy na porządną sesję grania. W moim odczuciu porządny zestaw słuchawkowy to podstawa dla każdego gracza.

Numerek dwa na mojej liście posiadanych gadżetów to podstawka chłodząca. Wprawdzie zajmuje jeden port USB ale dla mnie warto:) Szczególnie latem pozwala obniżyć temperaturę konsoli o jakieś 15%. Niby niewiele ale przy dłuższym posiedzeniu sprawdza się. Dodatkową zaletą jest możliwość ładowania 2 padów podczas grania. Przetestowane, sprawdzone polecam. Jedyną wadą jest to iż podstawka uniemożliwia zainstalowanie Huba USB na 5 gniazd, ale kwestię czasu jest aż na tynku pojawią się Huby na 4 gniazda.

Kolejną "pierdółką" w moim zestawie to naklejka na konsolę. Wielu z was powie że konsola jest ładna, a naklejki są ble. A dla mnie część połyskująca konsoli łatwo się rysuje, na czarnej powierzchni bardzo widać kurz. Sama "aplikacja" naklejki to nic trudnego. Jeśli tylko przeboleć odklejanie się na niektórych krawędziach to wszystko jest super. Klej jest "wielokrotnego użytku"  i nie zostawia śladu na konsoli.

Rzeczy na które się "czaję" to oczywiście Hub USB - jak wyżej napisałem czekam na wersję z 4 gniazdami. Pomijam kamerę, dodatkowy pad bo to "oczywista oczywistość":D

Dla często podróżujących przydało by się zapewne etui na pada, ale co do jakości i przydatności ciężko mi coś powiedzieć. Ale jak się w niego zaopatrzę to ocenię i dam znać.

Zapraszam do galerii w której pochwalę się swoim zestawem.

W komentarzach napiszcie coś o waszych zestawach. 

 

Tagi: dodatki ps4

Oceń notkę
+ +10 -

Oceń profil
+ +1 -
Sinner1187
Ranking: 2812 Poziom: 30
PD: 4226
REPUTACJA: 55