Blog użytkownika rei-u

rei-u

rei-u rei-u 27.08.2015, 20:43
Copernicon 2015
370V

Copernicon 2015

Festiwal Gier i Fantastyki Copernicon

 

W zasadzie to będzie tak krótko i organizacyjnie. Copernicon to kolejna impreza związana z fantastyką i nie tylko z nią. Impreza organizowana co roku w Toruniu. Może nie jest tak wielka jak Pyrkon ale na pewno ma swój klimat z racji lokalizacji imprezy na Toruńskiej starówce.

 

trochę info ze strony imprezy:

"Copernicon jest wydarzeniem skierowanym do miłośników gier, fantastyki, literatury i nauki w każdej postaci. Tegoroczna edycja będzie już szóstą odsłoną festiwalu odbywającego się od 2010 roku na terenie Torunia. Początkowo niewielka, choć już od pierwszej edycji licząca się na arenie ogólnopolskiej impreza w ubiegłym roku gościła ponad 2000 uczestników zaliczając się tym samym do grupy największych festiwali fantastyki w kraju.

Czemu warto odwiedzić Copernicon?

Festiwal oferuje setki godzin programu podanego uczestnikom w najróżniejszych formach takich jak prelekcje, panele dyskusyjne, pokazy, turnieje, konkursy, spotkania ze znanymi osobistościami ze świata literatury, popkultury czy gamedev'u. Fireshow, pokazy tańca, setki gier planszowych i video czy koncerty to tylko przykłady ciekawostek jakie czekają na odwiedzających Toruń. Więcej informacji o atrakcjach z jakimi spotkać się można podczas tegorocznej edycji w dziale program.

Copernicon to również magia gotyckiej toruńskiej starówki. Festiwal odbywa się w samym jej sercu oferując uczestnikom dziesiątki klimatycznych i ważnych historycznie miejsc oraz setki klubów, kawiarni i lokali gastronomicznych. Odwiedzając Toruń, nie można choć na chwilę nie wybrać się na spacer wąskimi uliczkami w cieniach zabytkowych budowli. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o lokalizacji Festiwalu czy miejscach, które w Toruniu warto odwiedzić zapraszamy do zakładki czas i miejsce.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Festiwalu nie tylko ludzi zajmujących swój czas grami i fantastyką od wielu lat ale także wszystkich niedzielnych graczy jak i osoby, które chciałyby doświadczyć czegoś nowego i poszerzyć swą wiedzę i zainteresowania. Poza atrakcjami dla fanów konkretnych zagadnień impreza oferuje setki godzin programu zaczepiającego o dziesiątki tematyk i ciekawostek współczesnego świata. Gwarantujemy, że na Coperniconie każdy znajdzie coś dla siebie."

 

Ten mini blog powstał po to aby zapytać czy ktoś z ze społeczności Pssite planuje się wybrać na tą imprezę. Jeśli o mnie chodzi to na miejscu będę 17 września i zostaje do 21 września. Tak, więc jeśli ktoś ze społeczności by się tam pojawił to było by miło poznać kogoś z zacnej ekipy Pssite ;)

 

Cena akredytacji
Przedsprzedaż - trwa do dnia 4 września włącznie

Akredytacja pełna (trzydniowa) - 50 zł


W dniu imprezy

Akredytacja pełna (trzydniowa) - 60zł  
Akredytacje jednodniowe:

    piątek     - 25 zł  
    sobota    - 40 zł  
    niedziela - 25 zł  

Zakupu wejściówek można dokonać podczas trwania konwentu jak i w przedsprzedaży, za pomocą przycisku "Kup wejściówkę"

Koszt akredytacji nie wzrośnie z upływem czasu.

Uprzejmie informujemy, że nie będzie możliwości kupna akredytacji przy użyciu karty płatniczej.

Osoby posiadające pełną akredytację upoważnione są do bezpłatnego noclegu w szkole konwentowej.

 
Zniżki
Dzieci wchodzące na Copernicon z opiekunem:

    do 6. roku życia:    za darmo;
    do 12. roku życia:  50% zniżki.
 

UWAGA! Osoby niepełnoletnie zobowiązane są do posiadania przy sobie i do okazania przy akredytacji podpisanej przez rodzica lub innego opiekuna prawnego zgody na udział w konwencie oraz ważnej legitymacji uczniowskiej lub innego dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego tożsamość uczestnika.

 

więcej informacji na:

stronie głównej [klik]

facebook [klik]

 

 

Tagi: copernicon fantastyka Festiwal toruń

Oceń notkę
+ +7 -

Oceń profil
+ 0 -
rei-u
Ranking: 9177 Poziom: 19
PD: 1178
REPUTACJA: 7